Jump to content
Hledat v
 • Více nastavení...
Najít příspěvky obsahující...
Hledat výsledky v..

Tomatik

Uživatelé
 • Content count

  21
 • Registrován

 • Poslední aktivita

Reputace Komunity

0 Neutral
 1. Tomatik

  TQM Holding Opava s.r.o. SOR CN12

 2. Tomatik

  Sor BN/CN 12 - Arriva Praha a.s. (Modro-bílá)

 3. Tomatik

  SOR C10.5

 4. Tomatik

  Solaris Urbino 15 III

 5. Tomatik

  Solaris urbino 15 Generální oprava :)

  Oprava funguje i do OMSI 2? Je to asi pro Solaris Urbino 15 2. generace, určený pro OMSI 1 a ptám se proto, protože je připnut štítek OMSI 2. Předem díky za odpověč.
 6. Tomatik

  [WIP] Solaris Urbino 12 III

  Konečně to vypadá na pořádný model Urbina III a to navíc se sedačky, co mají v Olomouci a originálním solárkovým volantem! :3
 7. Tomatik

  Tedom - funkčnost

  Tím vypnutím ZRCÃTEK si myslel vypnout ten monitor kamer? Pokud ano tak tohle nepomohlo (k aktualizaci snímku pomohla jen změna pohledu - F1, F3), po této "aktualizaci" byl snímek kamery opět statický. Pokud si ale ovšem myslel zrcátka, tak nemám páru, kde se vypínají Chtěl bys se předem zeptat, jestli nevíte o nějakém souboru pro tyto autobusy - nebo alespoň jestli existují - ať nehledám něco, co neexistuje Rozhodně děkuji za vaši trpělivost na mou neznalost a také oceňuji vaši aktivitu a rady, díky.
 8. Tomatik

  Tedom - funkčnost

  Znova Ahoj! Po instalaci patche jsem si všiml (po odstranění chyby fontů), že u solarisů (konkrétně 10 a 15) mi nefungují kamerové systémy ve voze - dají se zapnout, ale vypadá, jako by tam byl nastaven pouze screen - není funkční (nehýbou se na něm věci) Zkoušel jsem už autobusy vložit znova a chyba trvá i nadále. Já osobně si myslím, že to bude něco v nastavení, no po malém testování změn chyba stále nevyřešena, nejspíš jsem nezměnil to, co jsem změnit měl, prosím o radu
 9. Tomatik

  Tedom - funkčnost

  Tak problém s patchem jsem už vyřešil, ale tečmám problém se sekáním TEDOMU na základní mapě Grudorf. Lagy probíhají v 10 sec intervalu a trvají cca 10 sec, takže půlka jízdy prolagovaná Další problém mám, že jsem pro fungování patche musel vložit soubor ANX_S_Alpha.bmp který jsem získal z balíčku Fonts_pro_vsechny_modely_karosa.rar (staženo z uloz.to) a od té doby mi nefakčí BUSE panely - tudíž jejich nastavování a také strojek na prodávaní jízdenek, konkrétně funguje, ale neukazuje se na nich text. Prosím o radu, díkes
 10. Tomatik

  Tedom - funkčnost

  A co teč?
 11. Tomatik

  Tedom - funkčnost

  A můžu se zeptat, zda se tento patch dá nainstalovat zdarma? (respektive bez nutnosti vlastnit originál hru) - koupil bych si ji, ale zdá se mi to dost Zda vyžaduje origoš hru, tak zda se dá nějakým způsobem "cracknout"? Jo a ta chyba související s autobusem je také kvůli tomu patchi, že? Jinačdíky za radu.
 12. Tomatik

  Tedom - funkčnost

  Čuste lidi, chtěl bych se zeptat, co bych měl udělat pro to, aby mi šel TEDOM C12G (http://ofpmafia.eu/files/file/3-tedom-c12g/) Můj problém jsem vyscreenoval a je přiložen v obrázku:
×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.