Jump to content

Vážení návštěvníci, nechceme omezovat vaše procházení naším webem, nebo vás jakkoliv omezovat, ale chtěli bychom vás tímto požádat o deaktivaci vašeho adblocku na našich stránkách. Naše stránky patří mezi ads-friendly a vzhledem k neziskovosti našich webů, reklamy patří mezi náš jediný zdroj příjmu, kterým zajišťujeme kompletní provoz našich webů, které provozujeme. 
Děkujeme.

Michal Červenka

Uživatelé
 • Content count

  8
 • Registrován

 • Poslední aktivita

Reputace Komunity

0 Neutral
 1. Michal Červenka

  GMC 1986 RTS

 2. Michal Červenka

  Pegasus MB 19

  autobus je dobře udělaný akorát zde na fotce vypadá děsně ve skutečnosti vypadá dost dobře jediný co mu můžu vytknout je větší rychlost
 3. Michal Červenka

  UAZ Mini-Bus

  je autobus v automatu nebo jenom jako manual?
 4. Michal Červenka

  Dolní Kounice

  mapa dolní kounice nejde stáhnout antivir mi to hlásí jako malware
 5. Michal Červenka

  Prague Citybus & Karosa B951E - OMSI2

  jo už to jde ale mapa jede strašně pomalu jedu 70 a je to jako bych jel krokem ( a to mám sestavu čtyřjádro amd fx-4130 4.8GHz, ram 8gb ddr3, amd 5770 1Gb, ) nevíte jsetli je už na to někde nějakej patch?
 6. Michal Červenka

  GMC 1986 RTS

  je to shit po stažení má skoro 900mb ale je to zprasený jako autobus nic moc patří k těm horším co tu jsou
 7. Michal Červenka

  Prague Citybus & Karosa B951E - OMSI2

  nejde hof na ANNAX sice nápisy na autobuse solaris jsou ale lidi nenastupují do autobusu jedinej hof kterej funguje je na BUSE jinak annaxovej nejde nemá někdo funkční annaxovej soubor hof?
×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.