Jump to content
Hledat v
 • Více nastavení...
Najít příspěvky obsahující...
Hledat výsledky v..

NettysFall

Moderátoři
 • Content Count

  552
 • Registrován

 • Poslední aktivita

 • Days Won

  20

Everything posted by NettysFall

 1. NettysFall

  Dolní Kounice 2.1-Chyba Karosy

  Pravděpodobně máš verzi .hof pro Annax. V archivu mapy, který sis stahoval, by se měla jistě nacházet i varianta .hof pro BUSE. Pokud bys chtěl s autobusy s BUSE panely projíždět jiné mapy, podívej se zde. Dobře si zkontroluj, zda stahuješ hof pro správnou verzi mapy (u některých jich je víc variant pro různé verze map). Pak můžeš prohledat i archivy s mapami, tam ale málokdy autor přibalí i BUSE .hof. Ale u takové Prahy, Dolních Kounic nebo Velkých Opatovic jistě bude. Poznámka na závěr: kdybys náhodou nevěděl, tak BUSE panely má Karosa (B732 od Redgunna, B951/E, B931/E, B961/E, C954/E, C956), Renault Citybus 12M, Irisbus Citybus 18M, SOR C10.5, SOR CN/BN12, Škoda 21Ab, TEDOM C12G a pár busů po úpravě (některé jsou veřejné, některé soukromé).
 2. NettysFall

  Solaris Urbino PL- BORS Břeclav

  Version 1.2

  146 downloads

  Repainty BORS Břeclav na Solaris Urbino 10, 12 a 18 z MEGA PL Packu. Doufám, že se vám bude líbit
 3. NettysFall

  Solaris Urbino PL- BORS Břeclav

  Je veřejná a ke stažení, stačí hledat.
 4. NettysFall

  Dolní Kounice 2.1-Chyba Karosy

  Nachází se ve složce s Karosou nějaký soubor .hof?
 5. NettysFall

  [WiP] SOR NB Pack

  Ne, nikdo to neví.
 6. NettysFall

  [Download]Fiktivní Černokostelecko

  Vytvořil jsem nové téma, včetně souboru v databázi a předal jsem ti práva.
 7. NettysFall

  OMSI 2 - Fiktivní Kněžice

  Ó supr, takže doufám, že jste za tu dobu dělali "výrazný" pokrok z bodu zveřejněného výše a neskončilo to jen u prodloužení silnice. A mohli byste se s tím pokrokem podělit? Na vašich stránkách ani na vašem kanálu žádné video (když nepočítám to z prázdnin) nebo fotky nejsou. Tak doufám, že to nejsou jen plané řeči.
 8. NettysFall

  Kĺbové autobusy

  Karosa B961/E určitě není špatná, doporučuji. Nebo Solaris Urbino Mega PL pack, velký výběr variant Solarisů III. generace (Euro 5/Euro 6, palubovky, velká/malá kabina atd.). Z placených addonů bych mohl doporučit např. Man Stadtbusfamilii nebo teď vydané Urbino II Citybus Series (pomocí setvarů si můžeš hodit loga Solarisu).
 9. NettysFall

  [Download]Mercedes Benz O530 (Citaro G)

  Soubor se nachází u Downloadu tohoto autobusu. Jakmile klikneš na "Stáhnout", po odsouhlasení ti to nabídne archiv s busem i zmíněný soubor s fixem textur,
 10. NettysFall

  SOLARIS URBINO III LE PACK

  Nahlaš problém autorovi na oficiálním fóru nebo kdekoliv jinde.
 11. NettysFall

  [Download]Solaris Urbino 12 Electric

  Click on the "Zobrazit soubor" and then on the "Stáhnout".
 12. Myslím si, že zrovna Slováci češtině budou rozumět více než opačně Češi slovenštině. Ale stejně si myslím, že překlady nejsou třeba, takoví analfabeti tu snad nejsou.
  Barvy hrozné, schéma a oblouky se vůbec nepovedly. Font evidenčního čísla neodpovídá realitě.
 13. NettysFall

  SOR NB 18 DPMK €6

  Příšerné zpracování. České RZ u repaintu slovenského dopravce. Vozy DPMK mají látkové vzorované potahy, ne koženku jako DPP. Pokud se jedná o úpravu, v archivu bych očekával jen upravené soubory a popřípadě repaint, nikoliv celý bus. Autor neuvedl autora modelu nebo aspoň autora úpravy, ze které vychází (jen, z jakého modelu, u kterého neuvedl ani odkaz na originál). Žádný autobus SOR nemá zabarvené okolí naddveřní signalizace, vždy je černé. EURO 6 SOR z DPMK to není ani náhodou, nemá to třeba výsuvná okna, VDO+ palubovku a další, ale to už bylo vytýkáno v tématu s touto "úpravou". Je to přetexturovaný SOR NB18 verze E5 EEV. Barvy repaintu hrozné, oblouky rozmazané, na levém boku oblouk nenavazuje na nárazník. Víceméně se ani o úpravu nejedná, akorát jsi upravil textury a to je vše.
 14. NettysFall

  [Download]SOR NB 18 DPMK €6

  Snaha je sice hezké, ale pokud výsledek je špatně zpracován, tak bude pořád hrozné, i kdyby pro to člověk obětoval nevím co. A je na autorovi, co s modelem udělá. Je to jeho práce a on se sám rozhodne, jak s ním naloží. Nebude se rozhodovat podle nějakého ofrklého děcka (které radí co má autor dělat).
 15. NettysFall

  Setra S315UL

  Tohle všechno už dávno vím. I to, co mi ten překladač vyplivl. Nemusíš to ještě psát sem.
 16. NettysFall

  [Download]SOR NB 18 DPMK €6

  V čem ta "úprava" spočívá kromě přetexturování některých částí busu? Jako větší bych si představoval třeba takovou, kde by byly nové panely, odpovídající odbavovací systém, výsuvná okna, VDO+, pouze manuální střešní okna a další věci. To, že tam nemáš třeba tamní potah sedaček, ale koženku z DPP, je asi jeden z několika detailů. Větší úpravou bych to asi nenazýval. Bylo by taktéž vhodné uvést autora modelu.
 17. Víš, že ty oblouky a čelo mají na sebe nějak navazovat? Navíc to, že se ti ty oblouky vůbec nepovedly, je věc druhá. A proč si třeba nezjistíš font evidenčních čísel u jednotlivých DP? Děláš je stejným fontem u všech repaintů, který má pramálo společného s těmi v reálu.
 18. NettysFall

  Setra S315UL

  Can you translate it into English? We do not understand you and translator did not help.
 19. NettysFall

  [Download]Bratislava Petržalka BETA

  Je pouze na OMSI 2.
 20. NettysFall

  Solaris BVG

  Stahoval sis pouze tu modifikaci nebo i základní verzi? A jedná se o Nighthaulerovu úpravu nebo o MEGA PL pack?
 21. NettysFall

  sor nb 12

  Abychom si vyjasnili pár věcí: Držme se tématu. Nahrání samotného repaintu rozhodně nezabere víc než 4,88 MB, takže se nevymlouvej na to, že to nejde nahrát a laskavě nahrávej jen repainty a ne celý bus. Přečetl jsem si to moc dobře, v prvním příspěvku jsi nic neuváděl o tom, že to je repaint a navíc jsi to vložil do sekce vozidla, nikoliv repainty, a člověk tedy logicky usoudil, že prezentuješ konvert jako svoje dílo. Navíc jsi ani nikde neuváděl, že jsi to našel na uloz.to, tak nelži. Co ty L? Co se týče mého nařčení o falešnosti, tak jsem akorát narážel na předchozí zamčené téma, kde dotyčný prezentoval práci jiného, se kterou neměl nic společného. Pravidla jsou pravidla, ať se vám to líbí nebo ne, musí se dodržovat. A nakonec, aby si někdo náhodou nemyslel, že dotyčnému křivdím/e, mv6722 dostal 1. warning od Romana 15.10., ode mne 9.11. a ban dostal až dneska. Takže dotyčný měl dostatek času na to si uvědomit, co dělat a nedělat, popřípadě si znovu pročíst pravidla. Není prostě lepší kliknout na tlačítko "Upravit"? Tím bych diskuzi ohledně postihů a věcí mimo téma ukončil a dále prosím pokračujte v diskuzi pouze k repaintu.
 22. NettysFall

  sor nb 12

  Uživateli mv6722 byl po 2 varováních udělen týdenní BAN za opakované vkládání více příspěvků za sebou (v krátkém časovém úseku) a za další prohřešky.
 23. NettysFall

  sor nb 12

  Tak to laskavě nevydávej jako vozidlo s komentem "prerobený", ale jen jako repaint. Protože jsi na to udělal jen skin, nic jsi tam neupravoval. Navíc, na repainty tu máme sekci zvlášť: https://ofpmafia.eu/forums/forum/236-repainty/ https://ofpmafia.eu/forums/forum/224-repainty/ Naprav to co nejdřív. Jakmile to napravíš, smažu toto téma. A doporučuji to nahrát sem do databáze, protože uloz.to upřímně stojí za velký ho*no. Databáze, kdybys nevěděl, se nachází zde: https://ofpmafia.eu/files/ Při nahrávání zvol správně kategorii. Malá technická, dej ke stažení jen repaint, nikoliv celý bus. A ještě drobnost, po kolikáté ti mám psát, že nemáš spamovat odpovědi hned za sebou, ale třeba editovat první příspěvěk?! Viz pravidla: EDIT: Téma přesunuto do kategorie Repainty.
 24. NettysFall

  sor nb 12

  Takže zase další lži? Tobě to nestačilo v předchozím tématu? Inu dobrá, dokaž, že jsi na tom vážně dělal a že to není jen další konvert z uloz.to, který sis jen přivlastnil. Pokud neprokážeš, tak ti už napařím ban, už mě tvoje lhaní fakt nebaví.
×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.