Jump to content
OFPmafia.eu

NettysFall

Moderátoři
 • Content Count

  565
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Everything posted by NettysFall

 1. Can you upload your logfile here?
 2. Zkus zapracovat na kvalitě (stínování, odstíny barev atd.). Zatím to vypadá nic moc.
 3. Děkujeme za upozornění, již opraveno.
 4. Version

  13 downloads

  Hofko pro autobusy s BUSE (C954/E, JKZ – např. B951/E). Funkční i busům s klasickými BUSE panely. Původně jsem měl rozpracované cíle pro .hof soubory, ale neměl jsem na to nadále čas. Díky hstudiocz za převzetí, za dokončení a vlastně za většinu práce, kterou na tom udělal.
 5. Sloučeno se starším tématem. Novinky z mapy můžete klidně dávat do existujícího tématu. Nemusíte zakládat nové.
 6. Projektem bych to moc nenazýval, je to akorát přetexturovaný konvert z uloz.to, nic víc. Přesunul jsem to k "modifikacím" (protože očividně se snažíš i o nějaké "úpravy"). A i kdybys tam dělal skutečně nějaké modelické úpravy a ne pouhé změny textur (v takovém případě by se mohlo jednat o skutečnou modifikaci), na 100% nemáš povolení od autora modelu do vbusu, odkud tento konvert pochází. Víc komentovat to nebudu, ostatně ostatní ti k tomu řekli své už na OMSI fóru: http://forum.omsi.cz/viewtopic.php?f=8&t=12657 A na závěr, měl jsi ban za postování příspěvků v krátkém časovém sledu (viz pravidlo 11). Ty ses neponaučil, že? Nauč se pracovat s tlačítkem "Upravit".
 7. Dění ohledně SIMT moc nesleduji, musel by zasvětit někdo jiný.
 8. Když tedy máte 20%, jistě máte také co ukázat. Žádné video z mapy na kanálu nemáte a na webu fotky taktéž ne. Akorát nějaký plán mapy na papíru, u kterého jsem se celkem pobavil.
 9. Upřímně to, že se zeptali, zda se ostatní těší na model, nemusí hned znamenat, že na něm skutečně pracují.
 10. Včera byl oznámen nový event. Úkolem je odvést speciální náklad z 10 vybraných měst do určitého města. Lokace určitých měst se každé 3 dny mění. Úkolem je odvézt 10 takových nákladů. Jako odměnu dostanete pár zajímavých předmětů do Steam inventáře, které budete moct prodat, a achievement ve WoTr. Pokud odvezete aspoň 5 nákladů do různých určitých měst, dostanete další achievement a další předměty do inventáře. Takže odvezte např. 2 náklady do Paříže, pak 2 do Bratislavy atd. Více o eventu na SvetSim.cz.
 11. Na Steamu se nedávno objevila nabídka ve formě 35% slevy na samotnou hru OMSI 2. V korunách stojí cca 510 Kč, což je docela fajn cena. Byla by škoda slevy nevyužít, protože u OMSI 2 se takto výrazná sleva snad ještě neobjevila. Akce platí do zítřka (konkrétně do 23. hodiny). OMSI 2 na Steamu
 12. Předpokládám, že v archivu s mapou určitě nějaké bude.
 13. Pravděpodobně máš verzi .hof pro Annax. V archivu mapy, který sis stahoval, by se měla jistě nacházet i varianta .hof pro BUSE. Pokud bys chtěl s autobusy s BUSE panely projíždět jiné mapy, podívej se zde. Dobře si zkontroluj, zda stahuješ hof pro správnou verzi mapy (u některých jich je víc variant pro různé verze map). Pak můžeš prohledat i archivy s mapami, tam ale málokdy autor přibalí i BUSE .hof. Ale u takové Prahy, Dolních Kounic nebo Velkých Opatovic jistě bude. Poznámka na závěr: kdybys náhodou nevěděl, tak BUSE panely má Karosa (B732 od Redgunna, B951/E, B931/E, B961/E, C954/E, C956), Renault Citybus 12M, Irisbus Citybus 18M, SOR C10.5, SOR CN/BN12, Škoda 21Ab, TEDOM C12G a pár busů po úpravě (některé jsou veřejné, některé soukromé).
 14. Je veřejná a ke stažení, stačí hledat.
 15. Nachází se ve složce s Karosou nějaký soubor .hof?
 16. Ne, nikdo to neví.
 17. Vytvořil jsem nové téma, včetně souboru v databázi a předal jsem ti práva.
 18. Ó supr, takže doufám, že jste za tu dobu dělali "výrazný" pokrok z bodu zveřejněného výše a neskončilo to jen u prodloužení silnice. A mohli byste se s tím pokrokem podělit? Na vašich stránkách ani na vašem kanálu žádné video (když nepočítám to z prázdnin) nebo fotky nejsou. Tak doufám, že to nejsou jen plané řeči.
 19. Karosa B961/E určitě není špatná, doporučuji. Nebo Solaris Urbino Mega PL pack, velký výběr variant Solarisů III. generace (Euro 5/Euro 6, palubovky, velká/malá kabina atd.). Z placených addonů bych mohl doporučit např. Man Stadtbusfamilii nebo teď vydané Urbino II Citybus Series (pomocí setvarů si můžeš hodit loga Solarisu).
 20. Soubor se nachází u Downloadu tohoto autobusu. Jakmile klikneš na "Stáhnout", po odsouhlasení ti to nabídne archiv s busem i zmíněný soubor s fixem textur,
 21. Nahlaš problém autorovi na oficiálním fóru nebo kdekoliv jinde.
 22. Click on the "Zobrazit soubor" and then on the "Stáhnout".
 23. Myslím si, že zrovna Slováci češtině budou rozumět více než opačně Češi slovenštině. Ale stejně si myslím, že překlady nejsou třeba, takoví analfabeti tu snad nejsou.
  Barvy hrozné, schéma a oblouky se vůbec nepovedly. Font evidenčního čísla neodpovídá realitě.
×
×
 • Create New...

Important Information

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.