Jump to content
Hledat v
 • Více nastavení...
Najít příspěvky obsahující...
Hledat výsledky v..

NettysFall

Moderátoři
 • Content Count

  539
 • Registrován

 • Poslední aktivita

 • Days Won

  20

Everything posted by NettysFall

 1. Myslím si, že zrovna Slováci češtině budou rozumět více než opačně Češi slovenštině. Ale stejně si myslím, že překlady nejsou třeba, takoví analfabeti tu snad nejsou.
  Barvy hrozné, schéma a oblouky se vůbec nepovedly. Font evidenčního čísla neodpovídá realitě.
 2. NettysFall

  SOR NB 18 DPMK €6

  Příšerné zpracování. České RZ u repaintu slovenského dopravce. Vozy DPMK mají látkové vzorované potahy, ne koženku jako DPP. Pokud se jedná o úpravu, v archivu bych očekával jen upravené soubory a popřípadě repaint, nikoliv celý bus. Autor neuvedl autora modelu nebo aspoň autora úpravy, ze které vychází (jen, z jakého modelu, u kterého neuvedl ani odkaz na originál). Žádný autobus SOR nemá zabarvené okolí naddveřní signalizace, vždy je černé. EURO 6 SOR z DPMK to není ani náhodou, nemá to třeba výsuvná okna, VDO+ palubovku a další, ale to už bylo vytýkáno v tématu s touto "úpravou". Je to přetexturovaný SOR NB18 verze E5 EEV. Barvy repaintu hrozné, oblouky rozmazané, na levém boku oblouk nenavazuje na nárazník. Víceméně se ani o úpravu nejedná, akorát jsi upravil textury a to je vše.
 3. NettysFall

  [Download]SOR NB 18 DPMK €6

  Snaha je sice hezké, ale pokud výsledek je špatně zpracován, tak bude pořád hrozné, i kdyby pro to člověk obětoval nevím co. A je na autorovi, co s modelem udělá. Je to jeho práce a on se sám rozhodne, jak s ním naloží. Nebude se rozhodovat podle nějakého ofrklého děcka (které radí co má autor dělat).
 4. NettysFall

  Setra S315UL

  Tohle všechno už dávno vím. I to, co mi ten překladač vyplivl. Nemusíš to ještě psát sem.
 5. NettysFall

  [Download]SOR NB 18 DPMK €6

  V čem ta "úprava" spočívá kromě přetexturování některých částí busu? Jako větší bych si představoval třeba takovou, kde by byly nové panely, odpovídající odbavovací systém, výsuvná okna, VDO+, pouze manuální střešní okna a další věci. To, že tam nemáš třeba tamní potah sedaček, ale koženku z DPP, je asi jeden z několika detailů. Větší úpravou bych to asi nenazýval. Bylo by taktéž vhodné uvést autora modelu.
 6. Víš, že ty oblouky a čelo mají na sebe nějak navazovat? Navíc to, že se ti ty oblouky vůbec nepovedly, je věc druhá. A proč si třeba nezjistíš font evidenčních čísel u jednotlivých DP? Děláš je stejným fontem u všech repaintů, který má pramálo společného s těmi v reálu.
 7. NettysFall

  Setra S315UL

  Can you translate it into English? We do not understand you and translator did not help.
 8. NettysFall

  [Download]Bratislava Petržalka BETA

  Je pouze na OMSI 2.
 9. NettysFall

  Solaris BVG

  Stahoval sis pouze tu modifikaci nebo i základní verzi? A jedná se o Nighthaulerovu úpravu nebo o MEGA PL pack?
 10. NettysFall

  sor nb 12

  Abychom si vyjasnili pár věcí: Držme se tématu. Nahrání samotného repaintu rozhodně nezabere víc než 4,88 MB, takže se nevymlouvej na to, že to nejde nahrát a laskavě nahrávej jen repainty a ne celý bus. Přečetl jsem si to moc dobře, v prvním příspěvku jsi nic neuváděl o tom, že to je repaint a navíc jsi to vložil do sekce vozidla, nikoliv repainty, a člověk tedy logicky usoudil, že prezentuješ konvert jako svoje dílo. Navíc jsi ani nikde neuváděl, že jsi to našel na uloz.to, tak nelži. Co ty L? Co se týče mého nařčení o falešnosti, tak jsem akorát narážel na předchozí zamčené téma, kde dotyčný prezentoval práci jiného, se kterou neměl nic společného. Pravidla jsou pravidla, ať se vám to líbí nebo ne, musí se dodržovat. A nakonec, aby si někdo náhodou nemyslel, že dotyčnému křivdím/e, mv6722 dostal 1. warning od Romana 15.10., ode mne 9.11. a ban dostal až dneska. Takže dotyčný měl dostatek času na to si uvědomit, co dělat a nedělat, popřípadě si znovu pročíst pravidla. Není prostě lepší kliknout na tlačítko "Upravit"? Tím bych diskuzi ohledně postihů a věcí mimo téma ukončil a dále prosím pokračujte v diskuzi pouze k repaintu.
 11. NettysFall

  sor nb 12

  Uživateli mv6722 byl po 2 varováních udělen týdenní BAN za opakované vkládání více příspěvků za sebou (v krátkém časovém úseku) a za další prohřešky.
 12. NettysFall

  sor nb 12

  Tak to laskavě nevydávej jako vozidlo s komentem "prerobený", ale jen jako repaint. Protože jsi na to udělal jen skin, nic jsi tam neupravoval. Navíc, na repainty tu máme sekci zvlášť: https://ofpmafia.eu/forums/forum/236-repainty/ https://ofpmafia.eu/forums/forum/224-repainty/ Naprav to co nejdřív. Jakmile to napravíš, smažu toto téma. A doporučuji to nahrát sem do databáze, protože uloz.to upřímně stojí za velký ho*no. Databáze, kdybys nevěděl, se nachází zde: https://ofpmafia.eu/files/ Při nahrávání zvol správně kategorii. Malá technická, dej ke stažení jen repaint, nikoliv celý bus. A ještě drobnost, po kolikáté ti mám psát, že nemáš spamovat odpovědi hned za sebou, ale třeba editovat první příspěvěk?! Viz pravidla: EDIT: Téma přesunuto do kategorie Repainty.
 13. NettysFall

  sor nb 12

  Takže zase další lži? Tobě to nestačilo v předchozím tématu? Inu dobrá, dokaž, že jsi na tom vážně dělal a že to není jen další konvert z uloz.to, který sis jen přivlastnil. Pokud neprokážeš, tak ti už napařím ban, už mě tvoje lhaní fakt nebaví.
 14. NettysFall

  sor nb 12

  Normálně bych ti hned vysolil ban za opakované lhaní, ale myslím, že tahle ostuda je pro tebe už tak dost velkým trestem. Tobě věřit už nikdo nebude. Téma zamykám!
 15. NettysFall

  Břeclavské Okolí(FICTIV)

  Když to nemáme brát jako fake, proč nezveřejníš fotky nebo video? Nebo jsi na tom ještě ani nezačal?
×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.