Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

NettysFall

Moderátoři
 • Content Count

  579
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

NettysFall last won the day on October 20 2019

NettysFall had the most liked content!

Community Reputation

31 Good

About NettysFall

 • Rank
  Moderátor
 • Birthday 12/04/1998

Osobní údaje

 • Gender
  Muž
 • Steam ID
  STEAM_1:0:430570141

Recent Profile Visitors

6,522 profile views
 1. A co fotky prezentující konkrétní úpravy? A povolení od autora máš? Je na jakékoliv modifikace dosti citlivý.
 2. Opraveno formátování textu. Co se týče dotazu, tak moc nepomůžu. Moc nejsem zaběhlý v komunitě Railworks.
 3. Povolení od autora na úpravu máš?
 4. Vzhledem k trase 137 očekávám, že jsi mapu více upravil (zkrátka to nezůstalo jen u přidání linky). Máš povolení od autora na úpravu? Pepdol pro příklad u své úpravy nesměl nic upravovat na mapě samotné, měl povolení jen přidat pár označníků. Taktéž bych poprosil o nějaké fotky a více informací k mapě.
 5. Opravil jsem ti popis mapy a soubor z "Chibajuce obiekti k Bratislava Trnavka" jsem přiložil k mapě.
 6. Opravil jsem ti popis mapy a soubor z "Chibajuce obiekti k Bratislava Trnavka" jsem přiložil k mapě.
 7. Zobrazit soubor Setra 415 NF Autobus vychází z autobusu MB O530 Citaro Facelift od Helvete. Autobus zde není nahrán, tlačítko "STÁHNOUT" vás přesměruje na stránky autora, kde můžete stáhnout i další modifikace autobusů (z důvodu zakázaného reuploadu souborů). Doporučuji si přečíst ReadMe a stáhnout patch. Odkaz na téma na ofiku: https://forum.omnibussimulator.de/forum/index.php?thread/46318-setra-415-nf/ Submitter NettysFall Submitted 21.6.2019 Category Vozidla Autor Arne J., Sven Daniel, Нито, Didier Rondeau, Semeur, AgoraS-114 Heslo Zpětná kompatibilita s OMSI1 Ne/No  
 8. 618 downloads

  Autobus vychází z autobusu MB O530 Citaro Facelift od Helvete. Autobus zde není nahrán, tlačítko "STÁHNOUT" vás přesměruje na stránky autora, kde můžete stáhnout i další modifikace autobusů (z důvodu zakázaného reuploadu souborů). Doporučuji si přečíst ReadMe a stáhnout patch. Odkaz na téma na ofiku: https://forum.omnibussimulator.de/forum/index.php?thread/46318-setra-415-nf/
 9. Zkus zapracovat na kvalitě (stínování, odstíny barev atd.). Zatím to vypadá nic moc.
 10. Děkujeme za upozornění, již opraveno.
 11. 53 downloads

  Hofko pro autobusy s BUSE (C954/E, JKZ – např. B951/E). Funkční i busům s klasickými BUSE panely. Původně jsem měl rozpracované cíle pro .hof soubory, ale neměl jsem na to nadále čas. Díky hstudiocz za převzetí, za dokončení a vlastně za většinu práce, kterou na tom udělal.
 12. Sloučeno se starším tématem. Novinky z mapy můžete klidně dávat do existujícího tématu. Nemusíte zakládat nové.
 13. Projektem bych to moc nenazýval, je to akorát přetexturovaný konvert z uloz.to, nic víc. Přesunul jsem to k "modifikacím" (protože očividně se snažíš i o nějaké "úpravy"). A i kdybys tam dělal skutečně nějaké modelické úpravy a ne pouhé změny textur (v takovém případě by se mohlo jednat o skutečnou modifikaci), na 100% nemáš povolení od autora modelu do vbusu, odkud tento konvert pochází. Víc komentovat to nebudu, ostatně ostatní ti k tomu řekli své už na OMSI fóru: http://forum.omsi.cz/viewtopic.php?f=8&t=12657 A na závěr, měl jsi ban za postování příspěvků v krátkém časovém sledu (viz pravidlo 11). Ty ses neponaučil, že? Nauč se pracovat s tlačítkem "Upravit".
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.