Jump to content
Hledat v
 • Více nastavení...
Najít příspěvky obsahující...
Hledat výsledky v..

NettysFall

Moderátoři
 • Content Count

  531
 • Registrován

 • Poslední aktivita

 • Days Won

  19

NettysFall last won the day on Listopad 11

NettysFall had the most liked content!

Reputace Komunity

26 Excellent

About NettysFall

 • Rank
  Moderátor
 • Narozeniny 4.12.1998

Osobní údaje

 • Pohlaví
  Muž
 • Steam ID
  STEAM_1:0:430570141

Poslední návštěvy profilu

4 875 profile views
 1. NettysFall

  [Download]Bratislava Petržalka BETA

  Je pouze na OMSI 2.
 2. NettysFall

  Solaris BVG

  Stahoval sis pouze tu modifikaci nebo i základní verzi? A jedná se o Nighthaulerovu úpravu nebo o MEGA PL pack?
 3. NettysFall

  sor nb 12

  Abychom si vyjasnili pár věcí: Držme se tématu. Nahrání samotného repaintu rozhodně nezabere víc než 4,88 MB, takže se nevymlouvej na to, že to nejde nahrát a laskavě nahrávej jen repainty a ne celý bus. Přečetl jsem si to moc dobře, v prvním příspěvku jsi nic neuváděl o tom, že to je repaint a navíc jsi to vložil do sekce vozidla, nikoliv repainty, a člověk tedy logicky usoudil, že prezentuješ konvert jako svoje dílo. Navíc jsi ani nikde neuváděl, že jsi to našel na uloz.to, tak nelži. Co ty L? Co se týče mého nařčení o falešnosti, tak jsem akorát narážel na předchozí zamčené téma, kde dotyčný prezentoval práci jiného, se kterou neměl nic společného. Pravidla jsou pravidla, ať se vám to líbí nebo ne, musí se dodržovat. A nakonec, aby si někdo náhodou nemyslel, že dotyčnému křivdím/e, mv6722 dostal 1. warning od Romana 15.10., ode mne 9.11. a ban dostal až dneska. Takže dotyčný měl dostatek času na to si uvědomit, co dělat a nedělat, popřípadě si znovu pročíst pravidla. Není prostě lepší kliknout na tlačítko "Upravit"? Tím bych diskuzi ohledně postihů a věcí mimo téma ukončil a dále prosím pokračujte v diskuzi pouze k repaintu.
 4. NettysFall

  sor nb 12

  Uživateli mv6722 byl po 2 varováních udělen týdenní BAN za opakované vkládání více příspěvků za sebou (v krátkém časovém úseku) a za další prohřešky.
 5. NettysFall

  [Download]Bratislava Petržalka BETA 0.0.1 OPRAVA

  To si děláš srandu, to jsi proboha jak nahrál? Mapa se normálně zabalí do archivu (celá složka do .zip třeba). A dají se popřípadě odkazy na objekty v mapě. Kolik hodin jsi strávil nad nahráváním takto blbým způsobem?
 6. NettysFall

  sor nb 12

  Tak to laskavě nevydávej jako vozidlo s komentem "prerobený", ale jen jako repaint. Protože jsi na to udělal jen skin, nic jsi tam neupravoval. Navíc, na repainty tu máme sekci zvlášť: https://ofpmafia.eu/forums/forum/236-repainty/ https://ofpmafia.eu/forums/forum/224-repainty/ Naprav to co nejdřív. Jakmile to napravíš, smažu toto téma. A doporučuji to nahrát sem do databáze, protože uloz.to upřímně stojí za velký ho*no. Databáze, kdybys nevěděl, se nachází zde: https://ofpmafia.eu/files/ Při nahrávání zvol správně kategorii. Malá technická, dej ke stažení jen repaint, nikoliv celý bus. A ještě drobnost, po kolikáté ti mám psát, že nemáš spamovat odpovědi hned za sebou, ale třeba editovat první příspěvěk?! Viz pravidla: EDIT: Téma přesunuto do kategorie Repainty.
 7. NettysFall

  sor nb 12

  Takže zase další lži? Tobě to nestačilo v předchozím tématu? Inu dobrá, dokaž, že jsi na tom vážně dělal a že to není jen další konvert z uloz.to, který sis jen přivlastnil. Pokud neprokážeš, tak ti už napařím ban, už mě tvoje lhaní fakt nebaví.
 8. NettysFall

  [Download]Bratislava Petržalka BETA 0.0.1 OPRAVA

  A fotky z mapy? A na to, že se pokoušíš o reálnou mapu, tak je celkem ostuda, že máš hrubku v jedné ze zastávek (Vyšehradzká). Správně je Vyšehradská.
 9. NettysFall

  sor nb 12

  Normálně bych ti hned vysolil ban za opakované lhaní, ale myslím, že tahle ostuda je pro tebe už tak dost velkým trestem. Tobě věřit už nikdo nebude. Téma zamykám!
 10. NettysFall

  Břeclavské Okolí(FICTIV)

  Když to nemáme brát jako fake, proč nezveřejníš fotky nebo video? Nebo jsi na tom ještě ani nezačal?
×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.