Jump to content
Hledat v
 • Více nastavení...
Najít příspěvky obsahující...
Hledat výsledky v..

NettysFall

Moderátoři
 • Content Count

  547
 • Registrován

 • Poslední aktivita

 • Days Won

  20

NettysFall last won the day on Leden 6

NettysFall had the most liked content!

Reputace Komunity

27 Excellent

About NettysFall

 • Rank
  Moderátor
 • Narozeniny 4.12.1998

Osobní údaje

 • Pohlaví
  Muž
 • Steam ID
  STEAM_1:0:430570141

Poslední návštěvy profilu

5 284 profile views
 1. NettysFall

  [Download]Fiktivní Černokostelecko

  Vytvořil jsem nové téma, včetně souboru v databázi a předal jsem ti práva.
 2. NettysFall

  OMSI 2 - Fiktivní Kněžice

  Ó supr, takže doufám, že jste za tu dobu dělali "výrazný" pokrok z bodu zveřejněného výše a neskončilo to jen u prodloužení silnice. A mohli byste se s tím pokrokem podělit? Na vašich stránkách ani na vašem kanálu žádné video (když nepočítám to z prázdnin) nebo fotky nejsou. Tak doufám, že to nejsou jen plané řeči.
 3. NettysFall

  Kĺbové autobusy

  Karosa B961/E určitě není špatná, doporučuji. Nebo Solaris Urbino Mega PL pack, velký výběr variant Solarisů III. generace (Euro 5/Euro 6, palubovky, velká/malá kabina atd.). Z placených addonů bych mohl doporučit např. Man Stadtbusfamilii nebo teď vydané Urbino II Citybus Series (pomocí setvarů si můžeš hodit loga Solarisu).
 4. NettysFall

  [Download]Mercedes Benz O530 (Citaro G)

  Soubor se nachází u Downloadu tohoto autobusu. Jakmile klikneš na "Stáhnout", po odsouhlasení ti to nabídne archiv s busem i zmíněný soubor s fixem textur,
 5. NettysFall

  SOLARIS URBINO III LE PACK

  Nahlaš problém autorovi na oficiálním fóru nebo kdekoliv jinde.
 6. NettysFall

  [Download]Solaris Urbino 12 Electric

  Click on the "Zobrazit soubor" and then on the "Stáhnout".
 7. Myslím si, že zrovna Slováci češtině budou rozumět více než opačně Češi slovenštině. Ale stejně si myslím, že překlady nejsou třeba, takoví analfabeti tu snad nejsou.
  Barvy hrozné, schéma a oblouky se vůbec nepovedly. Font evidenčního čísla neodpovídá realitě.
 8. NettysFall

  SOR NB 18 DPMK €6

  Příšerné zpracování. České RZ u repaintu slovenského dopravce. Vozy DPMK mají látkové vzorované potahy, ne koženku jako DPP. Pokud se jedná o úpravu, v archivu bych očekával jen upravené soubory a popřípadě repaint, nikoliv celý bus. Autor neuvedl autora modelu nebo aspoň autora úpravy, ze které vychází (jen, z jakého modelu, u kterého neuvedl ani odkaz na originál). Žádný autobus SOR nemá zabarvené okolí naddveřní signalizace, vždy je černé. EURO 6 SOR z DPMK to není ani náhodou, nemá to třeba výsuvná okna, VDO+ palubovku a další, ale to už bylo vytýkáno v tématu s touto "úpravou". Je to přetexturovaný SOR NB18 verze E5 EEV. Barvy repaintu hrozné, oblouky rozmazané, na levém boku oblouk nenavazuje na nárazník. Víceméně se ani o úpravu nejedná, akorát jsi upravil textury a to je vše.
 9. NettysFall

  [Download]SOR NB 18 DPMK €6

  Snaha je sice hezké, ale pokud výsledek je špatně zpracován, tak bude pořád hrozné, i kdyby pro to člověk obětoval nevím co. A je na autorovi, co s modelem udělá. Je to jeho práce a on se sám rozhodne, jak s ním naloží. Nebude se rozhodovat podle nějakého ofrklého děcka (které radí co má autor dělat).
 10. NettysFall

  Setra S315UL

  Tohle všechno už dávno vím. I to, co mi ten překladač vyplivl. Nemusíš to ještě psát sem.
 11. NettysFall

  [Download]SOR NB 18 DPMK €6

  V čem ta "úprava" spočívá kromě přetexturování některých částí busu? Jako větší bych si představoval třeba takovou, kde by byly nové panely, odpovídající odbavovací systém, výsuvná okna, VDO+, pouze manuální střešní okna a další věci. To, že tam nemáš třeba tamní potah sedaček, ale koženku z DPP, je asi jeden z několika detailů. Větší úpravou bych to asi nenazýval. Bylo by taktéž vhodné uvést autora modelu.
 12. Víš, že ty oblouky a čelo mají na sebe nějak navazovat? Navíc to, že se ti ty oblouky vůbec nepovedly, je věc druhá. A proč si třeba nezjistíš font evidenčních čísel u jednotlivých DP? Děláš je stejným fontem u všech repaintů, který má pramálo společného s těmi v reálu.
 13. NettysFall

  Setra S315UL

  Can you translate it into English? We do not understand you and translator did not help.
 14. NettysFall

  [Download]Bratislava Petržalka BETA

  Je pouze na OMSI 2.
×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.