Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

NettysFall

Moderátoři
 • Content Count

  586
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

NettysFall last won the day on October 20 2019

NettysFall had the most liked content!

Community Reputation

31 Good

About NettysFall

 • Rank
  Moderátor
 • Birthday 12/04/1998

Osobní údaje

 • Gender
  Muž
 • Steam ID
  STEAM_1:0:430570141

Recent Profile Visitors

6,730 profile views
 1. Našel jsem odkaz u jednoho videa, snad to je stejný bus. https://sharemods.com/md0gnpubdfkv/IRISBUS_Agora.zip.html
 2. Přidávám se k názoru. Bylo by lepší použít, co se dá dohledat a případně logo dodělat. Použití loga z fotky mi nepřijde zrovna šťastné.
 3. NettysFall

  Lesopark

  Pročistil jsem komentáře a dal jsem @RI9 a @preiss.karel01 varování za nevhodné vyjadřování a flame. Spory lze řešit slušně a navíc také máme soukromé zprávy.
 4. Předpokládám, že nenastupují kvůli tomu, že není nastavená linka. Máš zvolený správný .hof soubor pro mapu? Pokud ano, zadáváš správně kombinaci pro linku a trasu? BUSE .hof soubor ji může mít mírně odlišnou od Annax .hof. O jakou mapu se jedná?
 5. Pro příště bych ti doporučil udělat fotky pro prezentaci za denního světla. Prezentovat se fotkami dělanými za tmy není úplně ok, ať už u mapy nebo u čehokoliv jiného. Protože lidi chtějí na těch fotkách také něco vidět.
 6. It looks fine, but I'm not sure about orange pantograph bow. https://www.railpage.net/fotografie/362-001-retro-cd-uz-v-provozu/ I appreciate any skins for Eso for Railworks because it doesn't have many.
 7. Opraveno formátování textu. Co se týče dotazu, tak moc nepomůžu. Moc nejsem zaběhlý v komunitě Railworks.
 8. Povolení od autora na úpravu máš?
 9. Opravil jsem ti popis mapy a soubor z "Chibajuce obiekti k Bratislava Trnavka" jsem přiložil k mapě.
 10. Opravil jsem ti popis mapy a soubor z "Chibajuce obiekti k Bratislava Trnavka" jsem přiložil k mapě.
 11. Zobrazit soubor Setra 415 NF Autobus vychází z autobusu MB O530 Citaro Facelift od Helvete. Autobus zde není nahrán, tlačítko "STÁHNOUT" vás přesměruje na stránky autora, kde můžete stáhnout i další modifikace autobusů (z důvodu zakázaného reuploadu souborů). Doporučuji si přečíst ReadMe a stáhnout patch. Odkaz na téma na ofiku: https://forum.omnibussimulator.de/forum/index.php?thread/46318-setra-415-nf/ Submitter NettysFall Submitted 21.6.2019 Category Vozidla Autor Arne J., Sven Daniel, Нито, Didier Rondeau, Semeur, AgoraS-114 Heslo Zpětná kompatibilita s OMSI1 Ne/No  
 12. 828 downloads

  Autobus vychází z autobusu MB O530 Citaro Facelift od Helvete. Autobus zde není nahrán, tlačítko "STÁHNOUT" vás přesměruje na stránky autora, kde můžete stáhnout i další modifikace autobusů (z důvodu zakázaného reuploadu souborů). Doporučuji si přečíst ReadMe a stáhnout patch. Odkaz na téma na ofiku: https://forum.omnibussimulator.de/forum/index.php?thread/46318-setra-415-nf/
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.