Jump to content

Vážení návštěvníci, nechceme omezovat vaše procházení naším webem, nebo vás jakkoliv omezovat, ale chtěli bychom vás tímto požádat o deaktivaci vašeho adblocku na našich stránkách. Naše stránky patří mezi ads-friendly a vzhledem k neziskovosti našich webů, reklamy patří mezi náš jediný zdroj příjmu, kterým zajišťujeme kompletní provoz našich webů, které provozujeme. 
Děkujeme.

LoveKarosa

Uživatelé
 • Content count

  71
 • Registrován

 • Poslední aktivita

 • Days Won

  17

Everything posted by LoveKarosa

 1. LoveKarosa

  [Download]Karosa B931 a B932

  View File Karosa B931 a B932 Přímo ve složce s modelem si můžete změnit nastupování předními na nastupování všemi dveřmi nakopírováním dle předlohy. Polohu MyPol panelu lze upravit ve složce model, kam nakopírujete soubory např. ze složky jkz 3 do jkz! VERZI 1.0 NEPOTŘEBUJETE! NAOPAK, SMAZAT! Nebo alespoň nekombinovat! JAK OPRAVIT NEFUNKČNÍ HLÁŠENÍ ZASTÁVEK VZOROVÝ CTI SOUBOR PRO TVORBU REPAINTU Submitter Jakub Woletz Submitted 14.3.2015 Category Vozidla + AI Autor Fanda124, Wolda007, Stefco Heslo Zpětná kompatibilita s OMSI1 Unknown
 2. LoveKarosa

  Liaz 5265

  Version 1.0

  811 downloads

  Dle mého je to naprosto skvělý autobus.
 3. LoveKarosa

  Chistogorsk

  Version 0.8

  1 962 downloads

  //25. 5. 2015: Opraveno odkaz ke stažení a přidán odkaz na stažení opravného patche. (vay_cz)
 4. Ahoj Našla by se mezi vámi nějaká dobrá duše, která by mi vysvětlila zadávání kódů do palubního počítače na mapě Borzsony 2?
 5. LoveKarosa

  SOR CN&BN12

 6. LoveKarosa

  Solaris Urbino 12 III CNB

 7. Ahoj rozhodl jsem se, že dnes porovnám dvě placené tratě a to Trať 321 od Martina a Trať Bratislava - Praha od pana Zbyňka šemory. Snad vám toto srovnání pomůže při rozhodování, zdali koupit Trať 321 a nebo Bratislava - Praha Trať 321 +Oproti BP je zde i moravskoslezský kraj +Celkem je dlouhá 1955 km (BP má 1300 km) +Podrobný manuál přímo v balení -V základních aktivitách není okolní doprava -U většiny aktivit, které jsou na internetu musíte mít Trainset BP, který je součástí Trati Bratislava - Praha Trať BP +Součástí DVD jsou i všechny komponenty, které k rozjetí tratě potřebujete.(Oproti 321 si je nemusíte stahovat) +Rozsáhlý trainset (balík vlaků) +Na začátek jsou zde pro mě dost dobré aktivity -Dost aktivit je na starší verzi tratě Více jsem toho neshledal a tečje čas na nedostatky obou tratí -Některé aktivity nejdou rozbalit řešení: registr_fix.exe <- toto je ten register fix -Když si stahuju aktivitu musím si stáhnout minimálně 20 souborů bokem, aby aktivita správně fungovala. Doufám, že Vám toto srovnání pomůže.
 8. Ve složce s hrou jdi do Trains/Trainsets/cabwievs (nevím přesný název té složky). Ve složce cabwievs si najdi složku s tím vlakem, do kterého chceš dát kabinu a do té složky to vlož a vše nahrač(v tvém případě by to měla být složka 471). Kdyby to stále nefungovalo, tak smaž celý model, nainstaluj ho znova a vlož tam tu kabinu, co chceš. Jinak obě kabiny najednou mít nemůžeš (aspoň myslím ). Chybí ti textury. Zkus přeinstalovat. Jestli ti to pořád nebude fungovat obrať se na autora tratě, ten ti určitě poradí .
 9. S tímhle ti tu asi nikdo neporadí. Obrať se na autora tratě. Pokud máš warez, tak radši nikam nepiš.
 10. LoveKarosa

  SimT - Plno jezevčíků

  Ahoj vývoj hry SimT zase pokročil a tak jsem se rozhodl napsat článek. Od té doby, co jsem napsal poslední článek o SimTu vyšlo hodně nových obrázků, na které se můžete podívat na této stránce. Chtěl bych upozornit hlavně na chystané "jezevčíky" nebo-li Solarisy. Chystá se hodně trolejbusů od solarisu, a také např. Karosa B951E, nebo tramvaj RN1. Rozhodně se máte na co těšit. A abych předešel zbytečným komentářům typu, kdy to vyjde, které vozy budou dostupné ve free verzi, tak vás přesměruju na tuto stránku, tam se dozvíte téměř všě... Kdyby ne, tak mi napište.
 11. Trainset 11 znamená to, že si musíš koupit trať Bratislava - Praha, která obsahuje již zmíněný Trainset 11.
 12. Mě PC přestane pracovat jen V Praze na trati Bratislava Praha. Jinak to je nejspíše tím, že máš slabý počítač. P.S Sakra kolik ti je let? Tipuju tak 4-6.
 13. LoveKarosa

  [Download]Liaz 5265

  View File Liaz 5265 Dle mého je to naprosto skvělý autobus. Submitter LoveKarosa Submitted 23.5.2015 Category Vozidla + AI Autor RDB Corporation Heslo mayak1996 Zpětná kompatibilita s OMSI1 Unknown
 14. LoveKarosa

  [Download]Chistogorsk

  View File Chistogorsk //25. 5. 2015: Opraveno odkaz ke stažení a přidán odkaz na stažení opravného patche. (vay_cz) Submitter LoveKarosa Submitted 23.5.2015 Category Mapy Autor RDB Corporation Heslo Zpětná kompatibilita s OMSI1 Unknown
 15. LoveKarosa

  [WiP] Placený Add-On Chicago - OMSI

  Ahoj, na webu www.bgm-studios.com se objevil článek o připravovaném placeném Add-Onu Chicago Tajemný obrázek Ve skutečnosti
 16. LoveKarosa

  Jak na omsi 2

  Vyřešil jsem to bylo to tím že antivir při spuštění vždy zablokoval nějaký soubor
 17. LoveKarosa

  Jak na omsi 2

  ? Ne Před tím omsi v pohodě jelo. No zkusím ten crack, ale nikdy předtím jsem tam crack nedával.
 18. LoveKarosa

  Jak na omsi 2

  Ahoj taky mi to hází chybu 0xc0000022. Chvíli jsem se díval do logfile a nic jsem nezjistil protože když to omsi nezapnu tak se mi neudělá logfile. Prosím pomocte mi někdo.
 19. LoveKarosa

  SimT - Karosa B961

  Takhle to stačí ?
 20. LoveKarosa

  SimT - Karosa B961

  Ahoj všichni nedávno se na stránce SimTu objevil nový obrázek na kterém je Karosa B961. Zatím není známo více informací. Dle mého názoru je nádherná. Zlatou verzi hry si můžete zakoupit zde Obyčejnou verzi hry si můžete stáhnout zde Přeji příjemný zbytek dne.
 21. LoveKarosa

  SimT - Karosa B961

  Bohužel fotka smazána
 22. LoveKarosa

  [WiP] SOR NB Pack

  hezký
 23. LoveKarosa

  Train Simulator 2014

  Ahoj dnes jsem si pro vás připravil takovou malou ochutnávku ze hry Railworks 5 - Train Simulator 2014. Je to pár obrázků a video z tratě Munich - Augsburg. Obrázky: Video:
×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.