Jump to content
Hledat v
 • Více nastavení...
Najít příspěvky obsahující...
Hledat výsledky v..

LoveKarosa

Uživatelé
 • Content count

  71
 • Registrován

 • Poslední aktivita

 • Days Won

  17

LoveKarosa last won the day on Květen 23

LoveKarosa had the most liked content!

Reputace Komunity

11 Good

About LoveKarosa

 • Narozeniny 26.9.2002

Poslední návštěvy profilu

1 033 profile views
 1. Ahoj Našla by se mezi vámi nějaká dobrá duše, která by mi vysvětlila zadávání kódů do palubního počítače na mapě Borzsony 2?
 2. LoveKarosa

  SOR CN&BN12

 3. LoveKarosa

  Solaris Urbino 12 III CNB

 4. Ve složce s hrou jdi do Trains/Trainsets/cabwievs (nevím přesný název té složky). Ve složce cabwievs si najdi složku s tím vlakem, do kterého chceš dát kabinu a do té složky to vlož a vše nahrač(v tvém případě by to měla být složka 471). Kdyby to stále nefungovalo, tak smaž celý model, nainstaluj ho znova a vlož tam tu kabinu, co chceš. Jinak obě kabiny najednou mít nemůžeš (aspoň myslím ). Chybí ti textury. Zkus přeinstalovat. Jestli ti to pořád nebude fungovat obrať se na autora tratě, ten ti určitě poradí .
 5. S tímhle ti tu asi nikdo neporadí. Obrať se na autora tratě. Pokud máš warez, tak radši nikam nepiš.
 6. Trainset 11 znamená to, že si musíš koupit trať Bratislava - Praha, která obsahuje již zmíněný Trainset 11.
 7. LoveKarosa

  SimT - Plno jezevčíků

  Ahoj vývoj hry SimT zase pokročil a tak jsem se rozhodl napsat článek. Od té doby, co jsem napsal poslední článek o SimTu vyšlo hodně nových obrázků, na které se můžete podívat na této stránce. Chtěl bych upozornit hlavně na chystané "jezevčíky" nebo-li Solarisy. Chystá se hodně trolejbusů od solarisu, a také např. Karosa B951E, nebo tramvaj RN1. Rozhodně se máte na co těšit. A abych předešel zbytečným komentářům typu, kdy to vyjde, které vozy budou dostupné ve free verzi, tak vás přesměruju na tuto stránku, tam se dozvíte téměř všě... Kdyby ne, tak mi napište.
 8. Mě PC přestane pracovat jen V Praze na trati Bratislava Praha. Jinak to je nejspíše tím, že máš slabý počítač. P.S Sakra kolik ti je let? Tipuju tak 4-6.
 9. LoveKarosa

  Chistogorsk

  Version 0.8

  2 021 downloads

  //25. 5. 2015: Opraveno odkaz ke stažení a přidán odkaz na stažení opravného patche. (vay_cz)
 10. LoveKarosa

  [Download]Chistogorsk

  View File Chistogorsk //25. 5. 2015: Opraveno odkaz ke stažení a přidán odkaz na stažení opravného patche. (vay_cz) Submitter LoveKarosa Submitted 23.5.2015 Category Mapy Autor RDB Corporation Heslo Zpětná kompatibilita s OMSI1 Unknown
 11. LoveKarosa

  Liaz 5265

  Version 1.0

  818 downloads

  Dle mého je to naprosto skvělý autobus.
 12. LoveKarosa

  [Download]Liaz 5265

  View File Liaz 5265 Dle mého je to naprosto skvělý autobus. Submitter LoveKarosa Submitted 23.5.2015 Category Vozidla + AI Autor RDB Corporation Heslo mayak1996 Zpětná kompatibilita s OMSI1 Unknown
 13. LoveKarosa

  [WiP] Placený Add-On Chicago - OMSI

  Ahoj, na webu www.bgm-studios.com se objevil článek o připravovaném placeném Add-Onu Chicago Tajemný obrázek Ve skutečnosti
×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.