Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

LoveKarosa

Uživatelé
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

LoveKarosa last won the day on May 23 2018

LoveKarosa had the most liked content!

Community Reputation

11 Neutral

2 Followers

About LoveKarosa

 • Birthday 09/26/2002

Recent Profile Visitors

1,423 profile views
 1. Ahoj Našla by se mezi vámi nějaká dobrá duše, která by mi vysvětlila zadávání kódů do palubního počítače na mapě Borzsony 2?
 2. Ve složce s hrou jdi do Trains/Trainsets/cabwievs (nevím přesný název té složky). Ve složce cabwievs si najdi složku s tím vlakem, do kterého chceš dát kabinu a do té složky to vlož a vše nahrač(v tvém případě by to měla být složka 471). Kdyby to stále nefungovalo, tak smaž celý model, nainstaluj ho znova a vlož tam tu kabinu, co chceš. Jinak obě kabiny najednou mít nemůžeš (aspoň myslím ). Chybí ti textury. Zkus přeinstalovat. Jestli ti to pořád nebude fungovat obrať se na autora tratě, ten ti určitě poradí .
 3. S tímhle ti tu asi nikdo neporadí. Obrať se na autora tratě. Pokud máš warez, tak radši nikam nepiš.
 4. Trainset 11 znamená to, že si musíš koupit trať Bratislava - Praha, která obsahuje již zmíněný Trainset 11.
 5. Ahoj vývoj hry SimT zase pokročil a tak jsem se rozhodl napsat článek. Od té doby, co jsem napsal poslední článek o SimTu vyšlo hodně nových obrázků, na které se můžete podívat na této stránce. Chtěl bych upozornit hlavně na chystané "jezevčíky" nebo-li Solarisy. Chystá se hodně trolejbusů od solarisu, a také např. Karosa B951E, nebo tramvaj RN1. Rozhodně se máte na co těšit. A abych předešel zbytečným komentářům typu, kdy to vyjde, které vozy budou dostupné ve free verzi, tak vás přesměruju na tuto stránku, tam se dozvíte téměř všě... Kdyby ne, tak mi napište.
 6. Mě PC přestane pracovat jen V Praze na trati Bratislava Praha. Jinak to je nejspíše tím, že máš slabý počítač. P.S Sakra kolik ti je let? Tipuju tak 4-6.
 7. LoveKarosa

  Chistogorsk

  Version 0.8

  2,511 downloads

  //25. 5. 2015: Opraveno odkaz ke stažení a přidán odkaz na stažení opravného patche. (vay_cz)
 8. View File Chistogorsk //25. 5. 2015: Opraveno odkaz ke stažení a přidán odkaz na stažení opravného patche. (vay_cz) Submitter LoveKarosa Submitted 23.5.2015 Category Mapy Autor RDB Corporation Heslo Zpětná kompatibilita s OMSI1 Unknown
 9. LoveKarosa

  Liaz 5265

  Version 1.0

  898 downloads

  Dle mého je to naprosto skvělý autobus.
 10. View File Liaz 5265 Dle mého je to naprosto skvělý autobus. Submitter LoveKarosa Submitted 23.5.2015 Category Vozidla + AI Autor RDB Corporation Heslo mayak1996 Zpětná kompatibilita s OMSI1 Unknown
 11. Ahoj, na webu www.bgm-studios.com se objevil článek o připravovaném placeném Add-Onu Chicago Tajemný obrázek Ve skutečnosti
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.