Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

Viktor Ježek

OMSI - Developer
 • Content Count

  364
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Everything posted by Viktor Ježek

 1. Zobrazit soubor OMSI Map Tools Chybí vám v mapě nějaký objekt nebo spline? Tak tento prográmek je ideální právě pro Vás, protože vám usnadní práci. Stačí vybrat složku z mapou a už se vám na záložce Missing Objects a/nebo Missing Splines, objeví seznam chybějících věcí. Tento progámek je taky vhodný pro tvůrce map. ___________________________________________________________________ This application focuses on two different types of OMSI user: regular drivers who are experiencing problems with missing objects/splines when loading maps, or those who want to uninstall a map and get rid of unnecessary content. This tool will provide you the exact objects/splines you are missing, making your task of asking support much more efficient. map designers who are creating medium to complex maps which use a considerable variety of scenery objects and splines. It will provide information about which objects/splines your map is using. It's natural sometimes to forget to include important object or spline packages within our map files, thus having to release additional patches to fix these missing files issues. This will hopefully decrease these occurrences. The application is very simple to use. It’s meant to be simple and effective. All the information is directly extracted from the tile (.map) files. Functionalities: (NEW IN 2.0) Provides information about which Scenery Objects and Splines you are missing in order to run a specific map. By analyzing a map, the application will compare your contents to the map structure, and it will check which of them you don’t have in your OMSI folder. Provides summarized information about the objects and splines used by your map (amount of objects and splines) Provides analytical information about the objects and splines used by your map (exhaustive file and folder list, so you can always keep track accurately of which content folders your map is using) Provides an extra function to automatically copy used objects and splines to another folder It includes a quick guide with general information and usage instructions. Read it. Submitter Viktor Ježek Submitted 20.10.2013 Category Ostaní Autor Thiago Sobral Heslo  
 2. Ahoj, autor uvolnil autobus ke stažení zdarma. Již tedy nepotřebuješ sériové číslo, stačí si jej stáhnout z tohoto webu.
 3. Viktor Ježek

  SOR NB12

  Do doby, než budou nové zprávy o průběhu vývoje autobusu SOR NB12 toto téma uzamykám!
 4. Potřebujete poradit s OMSI? Pokud budu moct, tak vám rád poradím.

 5. Potřebujete poradit s OMSI? Pokud budu moct, tak vám rád poradím.

 6. Těžko říct. Jak písmenkuje kolega nade mnou, Irisbus Citybus 18M je soukromý. Ale možná se někdy dočkáme vydaného modelu.
 7. Viktor Ježek

  Chistogorsk

  Download jsem opravil, příště využij tlačítko Report link (file) as broken.
 8. Viktor Ježek

  Chistogorsk

  Zkus si znovu stáhnout mapu, pomocí opraveného odkazu.
 9. Version 1.0

  143 downloads

  Ahoj, vytvořil jsem pro vás rollbandy pro LIAZ 5256.26 k mapě Projekt Szczecin. Tak snad se budou líbit
 10. View File Projekt Szczecin: Rollbandy pro LIAZ 5256.26 Ahoj, vytvořil jsem pro vás rollbandy pro LIAZ 5256.26 k mapě Projekt Szczecin. Tak snad se budou líbit Submitter vay_cz Submitted 25.5.2015 Category Modifikace Autor vay_cz Heslo blog.viktorjezek.cz
 11. Čísla tam mít musíš, pokud je máš u normálního Solarisu od alterra.
 12. Musíš vybrat evidenční číslo nebo napsat spzku.
 13. Máte nějaký problém s OMSI? Rád vám poradím na Skypu OFPmafia (ofpmafia). Jsem pro vás k dispozici o víkendech a státních svátcích.

 14. View File SOR CN&BN12: DB Regio Bus Ahojda, na přání uživatele Morce98 jsem si pro vás připravil repaint DB Regio Bus na SOR xN12. Snažil jsem se, aby byl co nejvíc pěkný, a věřím, že se vám bude líbit. Pokud máte bonusový obsah a nechcete o něj přijít, tak si nenahrazujte soubory model.cfg. Jen si otevřete váš soubor model_SORbn12.cfg a pod řádek 61 udělejte dva prázdné řádky (2X— ENTER) a na ten druhý vložte následující řádky. Tento zápis vám zfunkční měnitelné potahy u BN12. [CTCTexture] farbschema_sedBN Sed.jpg [CTCTexture] farbschema_sedLM Sed_LM.jpg Submitter vay_cz Submitted 6.4.2015 Category Repainty Autor vay_cz Heslo blog.viktorjezek.cz
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.