Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

Jaškin

Moderátoři
 • Content Count

  525
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Jaškin last won the day on May 25 2016

Jaškin had the most liked content!

Community Reputation

63 Good

About Jaškin

 • Rank
  Moderator
 • Birthday 10/23/1995

Recent Profile Visitors

3,294 profile views
 1. K dokonalosti to má ještě kousek. Modrá barva není rozhodně tak do fialova, font ev. č. je úplně špatně a usazení nálepek na zadní části také moc nesedí.
 2. A to nešlo napsat, jakou chybu to vyhazuje?
 3. 89 downloads

  Fiktivní repaint ČSAD Vsetín na autobus Mercedes-Benz Citaro LE, od autora mhdfm. Enjoy it!
 4. Tento model je ve finální verzi a již se na něm nebude dále pracovat. Jediná možnost tedy je, že si jej dosadíš sám.
 5. Jaškin

  [Download]Karosa B931

  Napsat pouze "Pročmi nejde" tím moc nevyřešíš. Háže ti při výběru nějakou chybu? Nebo co je za problém?
 6. Palubní deska, která je ovšem stále ve vývoji:
 7. Nové screeny, které najdete v tomto albu: http://imgur.com/a/AmyrP
 8. Zdravím naše fanoušky u další dnešní novinky! Již předem bych Vám chtěl zdělit, že moje účinkování se na této stránce na chvíli zastaví. Důvod Vám ale bohužel nemohu zdělit, jedná se o čistě osobní záležitost. Takovou menší dobrou zprávou je, že o Vánocích můžete očekávat velkou novinku ze světa OMSI. Dneska Vám ale jistě rád ukážu novinku od našich německých sousedů, a to v podobě vozu MAN... (zbytek si dočtěte v nadpise ), od autorů Chrizzly92 (model, scripty, textury), Chilco (textury, repainty, zvuky) a Morphi (scripty pro VDV palubní desku, zvuky...). Pár slov k modelu: Autobus typu A20 byl vyráběn od roku 1995 jako první autobus druhé nízkopodlažní verze těchto autobusů. Jednalo se o meziměstský typ autobusu, stejně tak jako jeho další nástupce, MAN A21, vyráběn od roku 1997 (později známý jako MAN Lion's City), taktéž v meziměstské verzi. Oficiální téma: https://forum.omnibussimulator.de/forum/index.php?thread/35625-man-nlxx3-a20-a21/&postID=650970#post650970 Právě tito autoři se ujali tvorby tohoto modelu a dle následujících screenů lze usoudit, že se jedná o velmi kvalitní model. Snaží se totiž zachytit jeho vývoj, jak se říká, "step by step". Model: Interiér: Datum vydání však není známo. O dalších informacích Vás budeme samozřejmě informovat. No myslím si, že budete s se mnou souhlasit, že se jedná o velmi kvalitní práci a že se také můžeme těšit na další velmi kvalitní model do OMSI. Tímto se s Vámi loučím, a snad u Vánoční novinky, nashledanou!
 9. Tohle je slovenská mapa. A měla by být pro OMSI 2, ale to není zatím potvrzené. Jaškin
 10. No ale svůj vlastní příspěvek si nemusíš lajkovat. Pěkné to máš Zene.
 11. Nová textura stropu a jiné úpravy. P.S.: Toho označovače jízdenek si nevšímejte, Helvete jej tam má za účelem scriptování.
 12. A jako blesk z čistého nebe jsou zde další screeny, tentokrát nový volant a další změny v interiéru. Interiér: Volant:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.