Jump to content
OFPmafia.eu

František Pleskot

Uživatelé
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

František Pleskot last won the day on November 10 2013

František Pleskot had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About František Pleskot

 • Birthday 03/13/1996

Recent Profile Visitors

2,557 profile views
 1. Práce na mapě jsou nyní pozastaveny z časových důvodů
 2. Virtuální svět má svůj virtuální příběh
 3. View File Setra S319UL - Adosa (18+) Skin Adosy na Setru. Almex je přeložen do češtiny (operace bez české diakritiky). Popisky přístrojů většinou také přeloženy. České potahy sedadel. Mince jsou prozatím skinované, ale zatím nefungují tak jak mají (bude nutná hlubší úprava, doporučuji jezdit bez pokročilého prodávání lístků). Nevhodné pro mladší 18 let. Submitter František Pleskot Submitted 02/28/2016 Category Repaints Author Password Password:
 4. Version 1.0.0

  381 downloads

  Skin Adosy na Setru. Almex je přeložen do češtiny (operace bez české diakritiky). Popisky přístrojů většinou také přeloženy. České potahy sedadel. Mince jsou prozatím skinované, ale zatím nefungují tak jak mají (bude nutná hlubší úprava, doporučuji jezdit bez pokročilého prodávání lístků). Nevhodné pro mladší 18 let.
×
×
 • Create New...

Important Information

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.