Jump to content
Hledat v
 • Více nastavení...
Najít příspěvky obsahující...
Hledat výsledky v..

Pepdol

Uživatelé
 • Content count

  235
 • Registrován

 • Poslední aktivita

 • Days Won

  11

Pepdol last won the day on Leden 27 2017

Pepdol had the most liked content!

Reputace Komunity

19 Good

About Pepdol

 • Narozeniny 2.10.1983

Poslední návštěvy profilu

1 072 profile views
 1. Pepdol

  TSM Map

 2. Pepdol

  Chrášťany

 3. Pepdol

  DLC Přátelé na život a na smrt

 4. Pepdol

  [Download]Pepdol_Modřany (Praha 4)

  Patch 1.4 opraven Jř. na Družné Všem se moc omlouvám za problémy ve zastávce Družná a ukončování Jízdního řádu na konečné. Nebyl to dobrý nápad se vtom hrabat, takže na zastávce Družná Směr Kaufland, bude zastávka bez lidí.
 5. Pepdol

  [Download]Pepdol_Modřany (Praha 4)

  Patch 1.3 Opravené křižovatky a semafory.
 6. Pepdol

  [Download]Pepdol_Modřany (Praha 4)

  Des vám přináším poslední patch 1.2 .Opravené chyby a novinky ve verzi 1.2. byla opravena zastávka Družná, výstup z linek 205/139, nástup do AI linek. jsou opravené světelné křižovatky u Nádraží Modřany a Tylovy Čtvrti (za opravuděkuji uživateli TheFloxiCZ) . opravené označení linek při volbě Jř. opravené a přidané hlášení pro další autobusyV. opraveno chování AI dopravy na kruhovém objezdu u Družné
 7. Pepdol

  [Download]Pepdol_Modřany (Praha 4)

  Dnes vám přináším patch 1.1 k mapě Modřany_205 Prosím Původní mapu smazat! ____________________________________________________ V balíčku jsou přibalené 4 typy map Mapy: Modřany_205 a Modřany_205_LIGHT, jsou původní v mapě jsou upravené chyby. Mapy:Modřany_139 a Modřany_139_LIGHT Ty to mapy a linky jsou jako bonus. A hofka používejte ty samí co byli přibalené v první verzi mapy. Click here to download this file Opravené chyby a novinky ve verzi 1.1 I. nově jsou k dispozici čtyři verze mapy:I.1. Modřany 205I.2. Modřany 205 LIGHT verzeI.3. Modřany 139I.4. Modřany 139 LIGHT verzeLIGHT verze jsou méně náročné, byly odstraněny některé objekty a silnice a měly bystes nimi dosahovat vyššího počtu FPS.Verze s linkou 139 zachycují současný stav (kromě přeměny 205 na 139 byly upraveny iostatní linky AI).II. byla opravena trasa linky 205 (139) a upraveno chování cestujícíchIII. u staveniště na Komořanské bylo upraveno vodorovné dopravní značeníIV. jsou přibaleny dopravní značky od AFG a český dabingV. byla upravena výška retardérů u zastávky Na HavránceVI. opraveno chování AI dopravy na kruhovém objezdu u DružnéStále může docházet k problému na světelných křižovatkách, řešení není snadné najít,protože řadě hráčů fungují bezchybně a chyba tak bude pravděpodobně v OMSI anačítání mapy. Menší problémy nastávají při jízdě (resp. načtení mapy) na Družné.Veškeré detaily k mapě a lince 205 naleznete v původnímReadMe, toto je pouze shrnutí změn pro verzi 1.1.
 8. Pepdol

  [Download]Pepdol_Modřany (Praha 4)

  Četl jsi Readme? Protože k správně funkčnosti mapy je zapotřebí mít tyto mapy: Praha 2.0 štětín 4.0
 9. Pepdol

  [Download]Pepdol_Modřany (Praha 4)

  Zobrazit soubor Pepdol_Modřany (Praha 4) Mapa Prahy, přesněji linka 139, prozatím v úseku Komořany - Lhotka (do budoucna až na Depo Kačerov). Vzhledem k náročnosti tvorby této trasy, autor mapu vydává postupně po etapách. Nejnovější vydaná verze této mapy nabízí říditelných 12 zastávek z celkových 18ti, které tato linka obsluhuje. KOMOŘANY A Komořany B Cukrovar Modřany Nádraží Modřany Obchodní náměstí Na Havránce Tylova čtvrť Družná Labe Hasova Sídliště Lhotka Lhotka Novodvorská Sulická Zálesí Nemocnice Krč Kačerov ( Metro C ) Depo Kačerov (Zeleně zvýrazněné zastávky jsou aktuálně říditelné, červeně označené zastávky jsou ve vývoji a budou k dispozici v budoucích verzích mapy). Autor upozorňuje, že vzhledem k tomu, že se stále jedná o betaverzi, může se stát, že se na mapě mohou vyskytovat různé chyby, které budou opraveny. V případě objevení chyby, bugu prosíme o nahlášení buď zde na našem webu, nebo na oficiálním kanále mapy v aplikaci discord. Ke správnému chodu mapy je třeba mít nainstalovanou mapu Prahy a Štětína. Submitter Pepdol Submitted 14.9.2015 Category Mapy Autor Pepdol Heslo Zpětná kompatibilita s OMSI1  
 10. Pepdol

  Pepdol_Modřany (Praha 4)

  Version 1.5

  4 190 downloads

  Mapa Prahy, přesněji linka 139, prozatím v úseku Komořany - Lhotka (do budoucna až na Depo Kačerov). Vzhledem k náročnosti tvorby této trasy, autor mapu vydává postupně po etapách. Nejnovější vydaná verze této mapy nabízí říditelných 12 zastávek z celkových 18ti, které tato linka obsluhuje. KOMOŘANY A Komořany B Cukrovar Modřany Nádraží Modřany Obchodní náměstí Na Havránce Tylova čtvrť Družná Labe Hasova Sídliště Lhotka Lhotka Novodvorská Sulická Zálesí Nemocnice Krč Kačerov ( Metro C ) Depo Kačerov (Zeleně zvýrazněné zastávky jsou aktuálně říditelné, červeně označené zastávky jsou ve vývoji a budou k dispozici v budoucích verzích mapy). Autor upozorňuje, že vzhledem k tomu, že se stále jedná o betaverzi, může se stát, že se na mapě mohou vyskytovat různé chyby, které budou opraveny. V případě objevení chyby, bugu prosíme o nahlášení buď zde na našem webu, nebo na oficiálním kanále mapy v aplikaci discord. Ke správnému chodu mapy je třeba mít nainstalovanou mapu Prahy a Štětína.
×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.