Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

Pepdol

Uživatelé
 • Content Count

  235
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Pepdol last won the day on October 30 2018

Pepdol had the most liked content!

Community Reputation

20 Neutral

2 Followers

About Pepdol

 • Birthday 10/02/1983

Recent Profile Visitors

2,056 profile views
 1. Pepdol

  TSM Map

 2. Patch 1.4 opraven Jř. na Družné Všem se moc omlouvám za problémy ve zastávce Družná a ukončování Jízdního řádu na konečné. Nebyl to dobrý nápad se vtom hrabat, takže na zastávce Družná Směr Kaufland, bude zastávka bez lidí.
 3. Patch 1.3 Opravené křižovatky a semafory.
 4. Des vám přináším poslední patch 1.2 .Opravené chyby a novinky ve verzi 1.2. byla opravena zastávka Družná, výstup z linek 205/139, nástup do AI linek. jsou opravené světelné křižovatky u Nádraží Modřany a Tylovy Čtvrti (za opravuděkuji uživateli TheFloxiCZ) . opravené označení linek při volbě Jř. opravené a přidané hlášení pro další autobusyV. opraveno chování AI dopravy na kruhovém objezdu u Družné
 5. Dnes vám přináším patch 1.1 k mapě Modřany_205 Prosím Původní mapu smazat! ____________________________________________________ V balíčku jsou přibalené 4 typy map Mapy: Modřany_205 a Modřany_205_LIGHT, jsou původní v mapě jsou upravené chyby. Mapy:Modřany_139 a Modřany_139_LIGHT Ty to mapy a linky jsou jako bonus. A hofka používejte ty samí co byli přibalené v první verzi mapy. Click here to download this file Opravené chyby a novinky ve verzi 1.1 I. nově jsou k dispozici čtyři verze mapy:I.1. Modřany 205I.2. Modřany 205 LIGHT verzeI.3. Modřany 139I.4. Modřany 139 LIGHT verzeLIGHT verze jsou méně náročné, byly odstraněny některé objekty a silnice a měly bystes nimi dosahovat vyššího počtu FPS.Verze s linkou 139 zachycují současný stav (kromě přeměny 205 na 139 byly upraveny iostatní linky AI).II. byla opravena trasa linky 205 (139) a upraveno chování cestujícíchIII. u staveniště na Komořanské bylo upraveno vodorovné dopravní značeníIV. jsou přibaleny dopravní značky od AFG a český dabingV. byla upravena výška retardérů u zastávky Na HavránceVI. opraveno chování AI dopravy na kruhovém objezdu u DružnéStále může docházet k problému na světelných křižovatkách, řešení není snadné najít,protože řadě hráčů fungují bezchybně a chyba tak bude pravděpodobně v OMSI anačítání mapy. Menší problémy nastávají při jízdě (resp. načtení mapy) na Družné.Veškeré detaily k mapě a lince 205 naleznete v původnímReadMe, toto je pouze shrnutí změn pro verzi 1.1.
 6. Četl jsi Readme? Protože k správně funkčnosti mapy je zapotřebí mít tyto mapy: Praha 2.0 štětín 4.0
 7. Zobrazit soubor Projekt Praha line 139 Mapa Prahy, přesněji linka 139, prozatím v úseku Komořany - Lhotka (do budoucna až na Depo Kačerov). Vzhledem k náročnosti tvorby této trasy, autor mapu vydává postupně po etapách. Nejnovější vydaná verze této mapy nabízí říditelných 12 zastávek z celkových 18ti, které tato linka obsluhuje. KOMOŘANY A Komořany B Cukrovar Modřany Nádraží Modřany Obchodní náměstí Na Havránce Tylova čtvrť Družná Labe Hasova Sídliště Lhotka Lhotka Novodvorská Sulická Zálesí Nemocnice Krč Kačerov ( Metro C ) Depo Kačerov (Zeleně zvýrazněné zastávky jsou aktuálně říditelné, červeně označené zastávky jsou ve vývoji a budou k dispozici v budoucích verzích mapy). Autor upozorňuje, že vzhledem k tomu, že se stále jedná o betaverzi, může se stát, že se na mapě mohou vyskytovat různé chyby, které budou opraveny. V případě objevení chyby, bugu prosíme o nahlášení buď zde na našem webu, nebo na oficiálním kanále mapy v aplikaci discord. Ke správnému chodu mapy je třeba mít nainstalovanou mapu Prahy a Štětína. Submitter Pepdol Submitted 14.9.2015 Category Mapy Autor Pepdol Heslo Zpětná kompatibilita s OMSI1 Unknown  
 8. Version 1.6

  8,276 downloads

  Mapa Prahy, přesněji linka 139, prozatím v úseku Komořany - Lhotka (do budoucna až na Depo Kačerov). Vzhledem k náročnosti tvorby této trasy, autor mapu vydává postupně po etapách. Nejnovější vydaná verze této mapy nabízí říditelných 12 zastávek z celkových 18ti, které tato linka obsluhuje. KOMOŘANY A Komořany B Cukrovar Modřany Nádraží Modřany Obchodní náměstí Na Havránce Tylova čtvrť Družná Labe Hasova Sídliště Lhotka Lhotka Novodvorská Sulická Zálesí Nemocnice Krč Kačerov ( Metro C ) Depo Kačerov (Zeleně zvýrazněné zastávky jsou aktuálně říditelné, červeně označené zastávky jsou ve vývoji a budou k dispozici v budoucích verzích mapy). Autor upozorňuje, že vzhledem k tomu, že se stále jedná o betaverzi, může se stát, že se na mapě mohou vyskytovat různé chyby, které budou opraveny. V případě objevení chyby, bugu prosíme o nahlášení buď zde na našem webu, nebo na oficiálním kanále mapy v aplikaci discord. Ke správnému chodu mapy je třeba mít nainstalovanou mapu Prahy a Štětína.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.