Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

Michal Matys

Uživatelé
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About Michal Matys

 • Birthday June 20

Osobní údaje

 • Gender
  Muž
 • Nationality
  Slovensko

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tie kolesá, autobus a ostatné mám v 3ds max tam nahádzať random alebo zložiť autobus ako má byť? A prečo sú modely tak malé?
 2. Na niektorých som skúšal retušovať stromy ale nevyšlo mi to. Ok skusím ešte raz a lepšie orezať a všetko ostatne.
 3. Od posledného príspevku z mapy sa veľa zmenilo. Vpredu vtedy boli všetky bytovky rovnaké, ale v realite boli iné tak som to opravil, pridal som cesty a trolejové vedenie. Pridal som aj na niektoré miesta zaparkované auta, pridal som 4 12 poschodové bytovky a 1 budovu pre DPMP vodičov.
 4. Michal Matys

  WIP Olomouc

  Som rád že v Omsi je čím ďalej tým viac českých a slovenských máp
 5. Do Prešova by mali prísť nové Sor NB 12 tak som sa rozhodol urobiť repaint. Keďže pravdepodobne nie je v Prešove, musel som si poradiť s 1 obrázkom a improvizovať. Samozrejme keď uvidím fotky tak opravím nesrovnalosti. Takto to dopadlo teraz.
 6. Vozový park sa rozšíril o 2 autobusy. Irisbus Citelis 12 (je to 2020 aj keď to 2020 v realite nie je) a Sor NB 18.
 7. Btw prikladám aj zoznam autobusov a trolejbusov ktoré sú hotové aj s repaintom.
 8. Sídlisko III už začína vyzerať ako Sídlisko III Budov tu je čím ďalej tým viac. Včera som vymodeloval dosť veľa objektov a dnes pokračujem Na mape by mali byť linky 4, 8, 38, 22, 36. Do budúcna ich možno bude aj viac.
 9. Zdravím, Dnes som si chcel zajazdiť s Irisbus Citybus 18m ale načítala sa mi iba predná časť a kĺb. Skúšal som to aj cez iné dni ale stále to bolo bugnuté. (Kto by to bol povedal) Neviete mi pomôcť ako to opraviť? Btw kĺb funguje
 10. Zdravím, Robím mapu Prešova v Omsi 2 ale keď urobím objekt a vložím ho do omsi tak nemá textúry. Neviete aký je problém? Urobil by mi niekto prosím spliny takejto cesty? Na googli neviem nájsť textúry. V realite by som to mohol odfotit ale mám zlý foťák na mobile. Ďakujem za odpoveď.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.