Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

alex_ukr

Uživatelé
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Osobní údaje

 • Gender
  Muž
 • Nationality
  Germany
 1. Hello. You had the right to indicate that you are the author of this modelI am a co-author of the model. Please delete this model and the link to it. And the author of this model is no Lanek3DMy friend with whom we created. Therefore, it was made to the Russian system and did not work on other foreign systems. I have already removed on many sites and can provide proof. Even on the omsi2mods channel, the was also removed Ahoj. Měli jste právo uvést, že jste autorem tohoto modelu Jsem spoluautorem modelu. Smažte prosím tento model a odkaz na něj. A autorem tohoto modelu není Lanek3D Můj přítel, se kterým jsme vytvořili. Proto byl vyroben do ruského systému a nefungoval v jiných zahraničních systémech. Již jsem odstranil na mnoha webech a mohu poskytnout důkaz. I na kanálu omsi2mods byl také odstraněn
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.