Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

wolf_cze01

Uživatelé
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Osobní údaje

 • Gender
  Muž
 • Nationality
  Česká

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Version 1.0.0

  81 downloads

  Zdravím. Rozhodl jsem se pro vás udělat repaint na Iveco Crossway LE od ČSAD Vsetín co jezdí na Ostravsku. Jedná se o Moravskoslezský kraj takže má i jejich standarty. Loga a pod. Samozřejmě že vůz vypadá mnohem lépe ve hře než na fotce takže se máte na co těšit! Užívejte repaintu..
 2. Zobrazit soubor Iveco Crossway LE - ČSAD VSETÍN Repaint Zdravím. Rozhodl jsem se pro vás udělat repaint na Iveco Crossway LE od ČSAD Vsetín co jezdí na Ostravsku. Jedná se o Moravskoslezský kraj takže má i jejich standarty. Loga a pod. Samozřejmě že vůz vypadá mnohem lépe ve hře než na fotce takže se máte na co těšit! Užívejte repaintu.. Submitter wolf_cze01 Submitted 1.3.2020 Category Repainty Autor wolf_cze01 Heslo  
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.