Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

Damo

Uživatelé
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

Osobní údaje

 • Gender
  Muž
 • Nationality
  Czech

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Version 1.0.0

  527 downloads

  Společně s Coudou jsme pro vás připravili vuz Sgnss pro RailWorks. Autorem modelu pro msts je Couda. Za testovani dekuji Skarpurklovi. Poděkování patři Coudovi za povolení k převodu do RailWorksu. Model: Couda Textury: Couda Převod do RW: Damo ReadMe je přibalen v Raru. Model má funkční nakládku kontejneru. ZÁKAZ SKINOVÁNÍ, SKINOVÁNÍ POVOLIM AŽ PO DOMLUVĚ.
 2. Zobrazit soubor CDC Sgnss 241-5 Společně s Coudou jsme pro vás připravili vuz Sgnss pro RailWorks. Autorem modelu pro msts je Couda. Za testovani dekuji Skarpurklovi. Poděkování patři Coudovi za povolení k převodu do RailWorksu. Model: Couda Textury: Couda Převod do RW: Damo ReadMe je přibalen v Raru. Model má funkční nakládku kontejneru. ZÁKAZ SKINOVÁNÍ, SKINOVÁNÍ POVOLIM AŽ PO DOMLUVĚ. Submitter Damo Submitted 6.3.2020 Category Nákladní Vozy Autor Damo and Čouda Heslo  
 3. Version 0.0.3

  257 downloads

  Autorem modelů pro Trainz je Mirabak. Poděkování patři Mirabakovi za povolení k převodu do RailWorksu. Model: Mirabak Textury: Mirabak Převod do RW: Damo ReadMe je přibalen v Raru.
 4. Zobrazit soubor Vozy Facc,Sav V3 Autorem modelů pro Trainz je Mirabak. Poděkování patři Mirabakovi za povolení k převodu do RailWorksu. Model: Mirabak Textury: Mirabak Převod do RW: Damo ReadMe je přibalen v Raru. Submitter Damo Submitted 30.1.2020 Category Nákladní Vozy Autor Damo and Mirabak Heslo  
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.