Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

Ivo

Uživatelé
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Děkuji za pochvalu, Solaris Urbino 15 skutečně u DSÚK jezdí, podívej se zde: https://seznam-autobusu.cz/seznam?trakce=autobus&iddopravce=7484&manufacturer=Solaris&ntyp=Urbino+15
 2. Zobrazit soubor Solaris Urbino 15 (PL Megapack) - DSÚK Můj první repaint, co jsem kdy vytvořil. Berte to tedy s velkou rezervou. Soubory nahraďte, měl by Vám fungovat na Solaris Urbino 15 Voith Euro 4. Submitter Ivo Submitted 3.1.2020 Category Repainty Autor Ivo Heslo  
 3. Version Final

  10 downloads

  Můj první repaint, co jsem kdy vytvořil. Berte to tedy s velkou rezervou. Soubory nahraďte, měl by Vám fungovat na Solaris Urbino 15 Voith Euro 4.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.