Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

Tomáš Jindra Moravec

Uživatelé
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Později vyjde druhý rar a musíte nejprve stáhnout ten 1. pak ten 2. a repainty budou pro tu novou verzi. Zatím se na tom pracuje. Bude i verze ČSADJG.
 2. Version 1.0.0

  192 downloads

  Zde vydávám svůj JK pack(GWBUS a BUSEM). Některé chybky na fotkách byly již opraveny. Čtěte readme! bez něho to nebude vypadat tak, jak má. Kdyby se vám cokoliv nezdálo, napište mi, opravím to.
 3. Zobrazit soubor JK PACK Zde vydávám svůj JK pack(GWBUS a BUSEM). Některé chybky na fotkách byly již opraveny. Čtěte readme! bez něho to nebude vypadat tak, jak má. Kdyby se vám cokoliv nezdálo, napište mi, opravím to. Submitter Tomáš Jindra Moravec Submitted 5.8.2019 Category Repainty Autor Tramvaj3 Heslo  
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.