Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

Emty

Uživatelé
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Emty

 • Birthday 10/18/2002

Osobní údaje

 • Gender
  Muž
 • Nationality
  Česká republika

Recent Profile Visitors

179 profile views
 1. Version 1.0.0

  61 downloads

  Repaint středočeské společnosti Anexia na Iveco Crossway LE. Repaint obsahuje texturu sedaček a spz. Pro fungování spz je třeba nahradit soubor model_SB.cfg.
 2. View File Iveco Crossway - Anexia Repaint středočeské společnosti Anexia na Iveco Crossway LE. Repaint obsahuje texturu sedaček a spz. Pro fungování spz je třeba nahradit soubor model_SB.cfg. Submitter Emty Submitted 08/04/2019 Category Repaints Author Emty Password  
 3. Version 1.1.0

  88 downloads

  Repaint společnosti Comett Plus sídlící v jihočeském Táboře. Repaint je dle reálné předlohy. Repaintu nemá texturu sedaček podle reálu, protože nemám žádné fotky, kdyby někdo měl určitě se ozvěte. Doufám, že se vám bude repaint líbit.
 4. View File Iveco Crossway - Comett Plus Repaint společnosti Comett Plus sídlící v jihočeském Táboře. Repaint je dle reálné předlohy. Repaintu nemá texturu sedaček podle reálu, protože nemám žádné fotky, kdyby někdo měl určitě se ozvěte. Doufám, že se vám bude repaint líbit. Submitter Emty Submitted 07/30/2019 Category Repaints Author Emty Password  
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.