Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

Danda739Cz

Uživatelé
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Osobní údaje

 • Gender
  Muž
 • Nationality
  čr

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zobrazit soubor Sor BN12 MAD Louny Zbarvení toho autobusu můžete nalezt ve měste louny na autobuse sor bn 9.5. At se libí. Zakaz nahravaní souboru na jiné stranky. Submitter Danda739Cz Submitted 30.12.2019 Category Repainty Autor Daniel Javůrek Heslo  
 2. Version 1.0.0

  21 downloads

  Zbarvení toho autobusu můžete nalezt ve měste louny na autobuse sor bn 9.5. At se libí. Zakaz nahravaní souboru na jiné stranky.
 3. Zobrazit soubor Fiktivní repaint na karosu axer DPMUL ev.č. 901 Toto je můj první repaint tak doufám že bude se líbit. Mnoho štastných kilometru. Submitter Danda739Cz Submitted 18.7.2019 Category Repainty Autor Danda739Cz Heslo  
 4. Version 1.0.0

  33 downloads

  Toto je můj první repaint tak doufám že bude se líbit. Mnoho štastných kilometru.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.