Jump to content
OFPmafia.eu

jakubcze_

Uživatelé
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Osobní údaje

 • Gender
  Neznámé
 • Steam ID
  jakubcze_
 • Nationality
  Česká Republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zobrazit soubor NOVÉ HLÁŠENÍ PRAHA JIH 6.0.0 Zdravím, udělal jsem menší úpravy hlášení pro mapu Praha Jih verze 6.0.0 Změny jsou následující: (165, 328) Po ohlášení příjezdu zastávky na znamení, oznámí, že se jedná o zastávku na znamení. (165) Po oznámení zas. Hrnčířský hřbitov, oznámí, že spoj končí dočasně na zas. Šeberák. (165) Na zas. Modrá škola oznámení, přestup na metro C. Změna ze stálých zastávek na zas. na znamení: (165) Hněvkovského (328) Čestlice, Aquapalace (328) Čestlice, Albert Hypermarket Doufám, že to autorovi mapy nebude vadit, taková menší úprava. Obrázek je z Googlu. Submitter jakubcze_ Submitted 23.4.2019 Category Modifikace Autor jakubcze_ Heslo JakubHajek132  
 2. Version 1.0.0

  58 downloads

  Zdravím, udělal jsem menší úpravy hlášení pro mapu Praha Jih verze 6.0.0 Změny jsou následující: (165, 328) Po ohlášení příjezdu zastávky na znamení, oznámí, že se jedná o zastávku na znamení. (165) Po oznámení zas. Hrnčířský hřbitov, oznámí, že spoj končí dočasně na zas. Šeberák. (165) Na zas. Modrá škola oznámení, přestup na metro C. Změna ze stálých zastávek na zas. na znamení: (165) Hněvkovského (328) Čestlice, Aquapalace (328) Čestlice, Albert Hypermarket Doufám, že to autorovi mapy nebude vadit, taková menší úprava. Obrázek je z Googlu.
×
×
 • Create New...

Important Information

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.