Jump to content
Hledat v
 • Více nastavení...
Najít příspěvky obsahující...
Hledat výsledky v..

Algorethmus

Uživatelé
 • Content Count

  2
 • Registrován

 • Poslední aktivita

Reputace Komunity

0 Neutral
 1. Algorethmus

  Dolní Kounice 2.1-Chyba Karosy

  Problém vyřešen z 90%....Hodil sem do složky s busem Hof soubor...Vše jede jak má...až na přední panel...Tam se nezobrazuje trasa a číslo autobusu...Jinak na všech to je správně,ale to mě nijak netrápí...Děkuji za pomoc
 2. Algorethmus

  Dolní Kounice 2.1-Chyba Karosy

  Zdravíčko...Nedávno jsem si zakoupil OMSI 2 a stáhl si mapu Dolní kounice...Dle Youtube videí co sem měl možnost vidět tam všichni měli funkční Karosu C954 E s repaintem Adosou,která je jak jsem zjistil už součástí balení....Po instalaci a spuštění mapy jsem skutečně danou Karosu(Irisbus) našel,ovšem zmíněný repaint jsem nenalezl a kolonka Depot je prázdná...Jediný autobus,který mi tam funguje je SOR,který je též součást balení....Pokud se najde nějaká dobrá duše a poradí mi,tak budu hrozně rád...Reinstal mapy nepomohl...Děkuji za každou případnou radu.
×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.