Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

Viktor Trněný

Uživatelé
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nemohli by být screeny ze dne? Děkuji předem za odpověď.
 2. Dávám 10 z 10, protože lepší repaint jsem jakživ neviděl. Z toho by se mělo natočit video.
 3. Zobrazit soubor Solaris Urbino 8.9 Krummenaab intercity repaint Můj nový repaint Krummenaab intercity na Solaris Urbino 8.9. Submitter Viktor Trněný Submitted 30.4.2020 Category Repainty Autor Viktor Trněný Heslo Lili1234  
 4. Version 1.0.0

  25 downloads

  Můj nový repaint Krummenaab intercity na Solaris Urbino 8.9.
 5. Viktor Trněný

  Lesopark

  Na screenech vypadá mapa hezky, doufám co bude až ji zapnu.
 6. Ve složce repaintC954E vytvořte složku se jménem Spindl, do které následně vložte všechny soubory krome souboru Spindl.cti.
 7. Ve složce musíte vytvořit složku ADOSA. do této složky vložte soubory: 1G_1.dds, Dvere.dds, EXT.png a Template2.dds. Soubor ADOSA.cti vložte pochopitelně do dříve uvedné složky G1.
 8. Version 1.0.1

  248 downloads

  Repaint jsem dělal 2.5 hodiny. Kryt palivové nádrže vypadá lépe, než samotný repaint, protože jsem s nim nebyl pořád spokojen. A dopadlo to takhle.
 9. Zobrazit soubor Adosa a.s. repaint pro Karosu B951E (poue rok 2003, na ostatních nefunguje) Repaint jsem dělal 2.5 hodiny. Kryt palivové nádrže vypadá lépe, než samotný repaint, protože jsem s nim nebyl pořád spokojen. A dopadlo to takhle. Submitter Viktor Trněný Submitted 2.12.2019 Category Repainty Autor Viktor Trněný Heslo Lili1234  
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.