Jump to content
Hledat v
 • Více nastavení...
Najít příspěvky obsahující...
Hledat výsledky v..

SU18

Uživatelé
 • Content Count

  2
 • Registrován

 • Poslední aktivita

 • Days Won

  1

Everything posted by SU18

 1. Ako Slovák môžem povedať, že češtine rozumiem bez problémov. Veď 90% seriálov pozerám v češtine . Pokiaľ ide o evidenčné číslo tak asi najlepšia voľba by bola pokračovať v sérií, ktoré už majú SU 12 II v Košiciach. Keďže 5101 - 5103 je už zadané tak by to mohlo byť 5104.
 2. SU18

  [Download]SOR NB 18 DPMK €6

  No musím povedať, že sa ti to veľmi nepodarilo. Zvlášť keď to chceš vydávať za košický SOR NB 18 Euro 6. Na tvojom mieste keď si sa už rozhodol urobiť košický repaint (aj keď podľa mňa zbytočná práca) tak si mohol ostať pri E5. Pretože dať tam vlnky, zafarbiť signalizáciu nad dverami na čierno ešte z toho nerobí E6. Ako už bolo spomínané rozdiely sú vo výbave nie v nátere. Neviem prečo si tie vlnky potiahol aj cez signalizáciu nad dverami keď tam je čierny plast na každej NB18-ke. Taktiež si netrafil ani textúru tlačidiel na dverách. Je tam síce zelené tlačidlo, ale je tam zobrazená ruka nie šípky. Tých rozdielov je o veľa viac. (iné dvere, vetráčky na oknách. rozmiestnenie interiéru v prednej časti atď.) Na ukážku takto nejako vyzerá košická E6.(netvrdím, že model je na 100%, chyby a nedostatky to má)
×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.