Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

Martin Merxbauer

Uživatelé
  • Content Count

    1
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Mohl bych poprosit tyto objekty děkuji moc, mapa je moc hezká Sceneryobjects\mmiki26\blok 5.sco Sceneryobjects\mmiki26\budynek mieszkalny 1.sco Sceneryobjects\mmiki26\dmk2.sco Sceneryobjects\mmiki26\dmk3.sco Sceneryobjects\mmiki26\dmk4.sco Sceneryobjects\mmiki26\podmiejska\lata2\lata.sco Sceneryobjects\mmiki26\Siatka zwykła - beton - słup.sco Sceneryobjects\Nowe drzewa mmiki26-Heir\Zestaw 1\drzewo duze.sco Sceneryobjects\Statické autobusy1b Grundorf_re\14tr\14tr\14Tr..sco Splines\folti\Tunnel_10,5_2spur_7,5m.sli Splines\Kartoffelphantom\Tram\rail_wood_S49_OL.sli Splines\Lublin\str_2spur_13m_Omnibushof_bez.sli Splines\Tettau\Asphalt_5m.sli Splines\Tettau\Asphalt_5m_Path_Markierung.sli Splines\Tettau\Beton_7,5m_Path.sli
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.