Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

skoda353

Uživatelé
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by skoda353

 1. Ahoj všichni, po dlouhé době jsem zpět na ofpmafii a chci Vám oznámit pár věcí. Mapa Kněžic má nový svůj web (starý vyhozen) - https://www.facebook.com/OMSI-2-Fiktivní-Kněžice-100832148042865/ Sleduj také Instagram! https://www.instagram.com/omsi_projectknezice_official/ Fotky naleznete na této stránce. Máme hotový základ, ale chybí detaily (použijeme pár vlastních objektů, značky...). Máme hotové repainty od stepanka133 (autor repaintů) a velký pomocník je autor mapy Pardubic - Sotous26. Pomáhá nám moc s zlepšováním mapy, učí nás hodně věcí... Aktualizovali jsme zastávky a za chvíli na Facebook přidáme nové příspěvky z rozpracovaného Kašparova náměstí. Zastávky : - Fibichovo náměstí - - VOŠ (Vyšší odborná škola) - - Kněžice, Lukešovská - - Břízová - - Zolbeřický mlýn - - Penzion Hájkova hora - - Lukešov, obecný úřad - - Lukešov, rybník - Seznam zastávek se může změnit! Budeme se těšit na vývoj a také na vydání první verze!
 2. Ahoj vsichni, dnes vam chci oznamit, ze na Fiktivnich Knezicich uz mame 30%! Bohuzel jeste nebudu moct uploadovat fotky, protoze jsem na dovolene a taky skola... Urcite se na mapu teste a pokud budu mit cas, tak urcite uploaduju fotky!
 3. skoda353

  New Grundorf 2

  Super mapa, není co říct, dneska jsem si přepsal zastávky, aby to bylo jako česká mapa
 4. Ahoj všichni! Dnes tu mám novinku, že začínám pracovat na Lukšově, fotky pošlu, až budu mít čas!
 5. Ahoj všichni, dnes tu vám chci oznámit, že na Kněžicích máme 20% pracování! Ukážu vám fotky z pracování a chtěl bych jenom, aby jste mi dávali návrhy na objekty a tak... Mapa není nejlepší, bude se pořád opravovat, ale určitě se na to nevykašleme! Děkuji, hezký den veškeré informace naleznete na: www.omsi-fiktivniknezice.jex.cz
 6. Díky, fotky zkusím pořídit fotky!
 7. Ahoj, stránky jsme aktualizovali a máme 20%!!! Určitě se těš, teď začneme na Horním Pavlově!
 8. Ahoj, na projektu se pracuje amáme velký pokrok!
 9. Koukni se na náš Web a pochopíš

  http://omsi-fiktivniknezice.jex.cz

   

  1. NettysFall

   NettysFall

   Koukl a pochopil, mapu děláte teprv měsíc a hned prezentujete pár objektů na holé mapě.
   Na tom fakt není co prezentovat.

   A to se bojíš psát do svého tématu, že mi to musíš psát na profil?
   A k nahlášování: Nenahlašuj příspěvky, které neporušují pravidla a nejsou nijak závadná, hlavně když jsou moje. Pokud se to bude opakovat, budu nucen učinit nějaké kroky. 😉

 10. Takže za prvé my se nechlubíme a za druhé mi to myslíme vážně!

  1. NettysFall

   NettysFall

   To asi 98% procent projektů, které se prezentovaly hned od prázdného tile a pak skončily.

 11. Zdravíme všechny,pracuje se už měsíc na nové mapě Fiktivní Kněžice.Na mapě pracují dva lidé - Já (Metropolitan91) a karosman46.Mapa obsahuje 2 linky - Linka 314 a Linka X1(nahrada za vlak).Linka 314 povede ze zastávky Kněžice,aut,nádr. do Lukešova(točna).Zastávky u linky 314 jsou už vymyšlené,ale necháme je jako překvapení.Linka X1 povede z Kněžic... do Horního Pavlova.Na lince X1 se zatím nepracuje.Až bude hotová linka 314 tak vyjde verze Kněžic v1.0 potom se začne pracovat na lince X1.V Kněžicích bude Autobusová doprava, která bude mít k dispozici 5 autobusů.(na stránce www.omsi-fiktivniknezice.jex.cz ) To je zatím vše a koukněte se na stránky Kněžic a budeme vás Informovat až bude nějaký pokrok! Více Informací na: www.omsi-fiktivniknezice.jex.cz Náš YouTube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCO6F7IK5k6nnjUw4amiisxw (Fotogalerie najdete na stránkách Kněžic) Děkujeme za podporu a podporujte dál!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.