Jump to content

Vážení návštěvníci, nechceme omezovat vaše procházení naším webem, nebo vás jakkoliv omezovat, ale chtěli bychom vás tímto požádat o deaktivaci vašeho adblocku na našich stránkách. Naše stránky patří mezi ads-friendly a vzhledem k neziskovosti našich webů, reklamy patří mezi náš jediný zdroj příjmu, kterým zajišťujeme kompletní provoz našich webů, které provozujeme. 
Děkujeme.

Vlad_Oo

Uživatelé
  • Content count

    1
  • Registrován

  • Poslední aktivita

Everything posted by Vlad_Oo

  1. Vlad_Oo

    Karosa C954 & C954E

    Ľudia som tu nový takže ma hneď nesfuckujte , viem že V realite tento bus nemá automatickú prevodovku , našiel som na ulož to nejakú automatickú ktorá by mala fungovať no nejde mi to a stále mi vyhadze kopec chýb pretože normálne mi tieto busy ukazuje ako irisbus karosa, no keď to dám S tou auto prevodovkou tak mi spraví len karosu A tam keď dám ten bus tak mi len vyhadze chyby , čítal som niekde že dá sa tam spraviť nejako prevodovka zo sor bn 12 , poradíte mi ako ? Alebo najlepšie hoďte po mne link kde si to môžem stiahnuť normálne priamo tu automatiku , diik
×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.