Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

Autobusák CZ/SK

Uživatelé
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Jedná se o nízce spracovanou zcela fiktivní mapu Teplice nad Odrou. Na mapě se musí ještě pracovat ale nechci se vychvalovat ale myslím si že to na začátek tak špatné . Seznam Linek: 96 Předlice - Jasmínová (x) - Letiště - Cementárna (x) - Aut.Nádr. Linka je v provozu pouze ve špičkách pracovních dnů a o víkendu prázdninách a svátcích mimo provoz! Budoucí linky: N95 Expresní Noční Linka: Letiště - Aut.Nádr. 101 Předlice - Jasmínová (x) - Letiště - Cementárna (x) - Národní Třída - Toskány II - Aut.Nádr. Linka je v provozu celý týden v pracovní dny od 6:00 hod do 20:25 hod a o víkendech a svátcích od 7:45 hod do 16:45 hod. _____________________________________________________________________________________________________________ Doufám že se na mapu budete těšit, pokusím se aby mapa vyšla na 24.12. jako dárek k vánocům! Děkuji a Ahoj
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.