Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

adamec475101

Uživatelé
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Děkuji vám za pomoc, moc si toho vážím a tady přikládám fotky z cca 5 km dlouhého hotového úseku. Jak už sem ale říkal, je to zatím soukromá trať, kterou dělám jak nejlíp můžu. Je to moje první trať takže se sám učím za pochodu. Možná pokud by se náhodou trať líbila tak až dokončím další úsek, vydám beta verzi. Je mi ale 15 let takže kvůli škole postupuje stavba hodně pomalu. Něco o trati: Jedná se o fiktivní uhelnou vlečku, protože průmyslové tratě miluju. Inspiroval jsem se hodně tratí The Maerdy Branch. Povede z větší stanice hornatou krajinou přes pár zastávek do koncové stanice, kde je uhelný důl. Chtěl bych dosáhnout délky 15-20 km.
 2. Dobrý den všichni. Rozhodl jsem se postavit si trať ale nevím co znamenají některé značky. Proto bych byl rád jestli někdo nezná nějaké stránky kde je popsané co která značka znamená. Něco málo už znám, ale není toho dost. Také jestli by mi někdo mohl poradit kam patří které návěstidla. Možná budu znít hodně hloupě, ale nevím jak to jinak říct, kam prostě patří ty malé dvousvětlové a kam patří např. velké pětisvětlové. Jestli jsou třeba nějaké návěstidla pro vjezd a pro výjezd ze stanice atd. Prosím pouze inteligentní odpovědi a žádné hate komenty. Prostě se jenom chci přiučit abych měl trať co nejlepší. P.S. možná pokud se mi bude dařit ve stavbě, vydám nějaké screeny z trati.
 3. Krása, doufám že už brzy výjde. :-)
 4. adamec475101

  Řada T466

  Nádhera, už se moc těším.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.