Jump to content
Hledat v
 • Více nastavení...
Najít příspěvky obsahující...
Hledat výsledky v..

adamec475101

Uživatelé
 • Content count

  8
 • Registrován

 • Poslední aktivita

Reputace Komunity

0 Neutral
 1. adamec475101

  Značky a návěstidla

  Děkuji vám za pomoc, moc si toho vážím a tady přikládám fotky z cca 5 km dlouhého hotového úseku. Jak už sem ale říkal, je to zatím soukromá trať, kterou dělám jak nejlíp můžu. Je to moje první trať takže se sám učím za pochodu. Možná pokud by se náhodou trať líbila tak až dokončím další úsek, vydám beta verzi. Je mi ale 15 let takže kvůli škole postupuje stavba hodně pomalu. Něco o trati: Jedná se o fiktivní uhelnou vlečku, protože průmyslové tratě miluju. Inspiroval jsem se hodně tratí The Maerdy Branch. Povede z větší stanice hornatou krajinou přes pár zastávek do koncové stanice, kde je uhelný důl. Chtěl bych dosáhnout délky 15-20 km.
 2. adamec475101

  Značky a návěstidla

  Dobrý den všichni. Rozhodl jsem se postavit si trať ale nevím co znamenají některé značky. Proto bych byl rád jestli někdo nezná nějaké stránky kde je popsané co která značka znamená. Něco málo už znám, ale není toho dost. Také jestli by mi někdo mohl poradit kam patří které návěstidla. Možná budu znít hodně hloupě, ale nevím jak to jinak říct, kam prostě patří ty malé dvousvětlové a kam patří např. velké pětisvětlové. Jestli jsou třeba nějaké návěstidla pro vjezd a pro výjezd ze stanice atd. Prosím pouze inteligentní odpovědi a žádné hate komenty. Prostě se jenom chci přiučit abych měl trať co nejlepší. P.S. možná pokud se mi bude dařit ve stavbě, vydám nějaké screeny z trati.
 3. adamec475101

  600mm - mapa

  Krása, doufám že už brzy výjde. :-)
 4. adamec475101

  Řada T466

  Nádhera, už se moc těším.
×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.