Jump to content

Vážení návštěvníci, nechceme omezovat vaše procházení naším webem, nebo vás jakkoliv omezovat, ale chtěli bychom vás tímto požádat o deaktivaci vašeho adblocku na našich stránkách. Naše stránky patří mezi ads-friendly a vzhledem k neziskovosti našich webů, reklamy patří mezi náš jediný zdroj příjmu, kterým zajišťujeme kompletní provoz našich webů, které provozujeme. 
Děkujeme.

Vlastimil

Uživatelé
 • Content count

  12
 • Registrován

 • Poslední aktivita

Reputace Komunity

0 Neutral

Poslední návštěvy profilu

Poslední návštěvy jsou vypnuté a nezobrazují se ostatním uživatelům.

 1. Vlastimil

  600mm - mapa

  Máš to pěkné,vidět že máš smysl pro detail i fantazii,jen tak dál.
 2. ÖBB Cityjet Electric multiple unit Video: https://youtu.be/7Y5lI_j5Zl0
 3. Vlastimil

  DTG (RSC) official addons

  Amtrak Dash 8-32BWH video: https://youtu.be/N4PkoDu3Y7Q
 4. DB BR151 EL Blue-Beige DB BR151 EL orient red Sahimms DB BR151 EL old green DB BR151 EL traffic red Faals Us All four packages from the class 151 Expert-Line in one
 5. Vlastimil

  Pomozte s návěstidly

  Vždy se první zadává ID,(vlastnosti návěstidla) mimo trpasličích a ruských kde je to napsáno v manuálu,,potom ostatní dle linku. No to je jednoduché,protože pokud nezadáš ID do vlastností u kterých se to musí tak návěstido,posléze script nepozná co zamýšlíš proto zobrazuje tyto návěsti,další je že když se kouknu na rozložení linek tak pokud to stožárové posunové je funkční tak by měl byýt link od toho návěstidla před ním,poku není funkční tak taky. Opravdu proštuduj i vzory co jsou uvedené v manuálu rozmístění linek. Jinak taky je tam vzorník barev na návěstidle. Pokud používáš Ax 05:V00,tak to umí jenom přivolávací návěst a posun dovolen,má jenom červenou /bílou. Používej Ax 05 V01 to je klasické návěstidlo. To by taky odpovídalo to že všude svítí bílá.
 6. Vlastimil

  Pomozte s návěstidly

  váš problém je ten že .... že nečte manuál,takže potom to tak vypadá.Kdyby ho přečetl tak by věděl že ruská návěstidla kvůli zachování stability jsou potřeba označit v ID druh ,podle toho se taky vytvoří sloup s nátěrem stožáru a dalšími indikátory.
×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.