Jump to content

Vážení návštěvníci, nechceme omezovat vaše procházení naším webem, nebo vás jakkoliv omezovat, ale chtěli bychom vás tímto požádat o deaktivaci vašeho adblocku na našich stránkách. Naše stránky patří mezi ads-friendly a vzhledem k neziskovosti našich webů, reklamy patří mezi náš jediný zdroj příjmu, kterým zajišťujeme kompletní provoz našich webů, které provozujeme. 
Děkujeme.

DOGEmaster

Uživatelé
 • Content count

  65
 • Registrován

 • Poslední aktivita

 • Days Won

  1

DOGEmaster last won the day on Leden 30 2017

DOGEmaster had the most liked content!

Reputace Komunity

1 Neutral

2 Followers

Poslední návštěvy profilu

1 149 profile views
 1. DOGEmaster

  Bronsmeer

  Stačí si prečítať README a musíš mať stiahnutý MB O530 Citaro od autora Alterr
 2. DOGEmaster

  59318e07c4710-Omsi202.06.201713-52-12.png

  Takže ten autobus nakoniec výde??
 3. DOGEmaster

  [Download]MapOfTheTrains

  View File MapOfTheTrains Toto je tretia verzia mapy MapOfTheTrains a je stokrát väčšia ako predošlé verzie. Boli pridané nové trate, budovy, bol upravený interiér metra a mnoho ďalšieho. Užívajte mapu Popis: Mapa s vlakovými traťmi a tromi linkami metra DOGEmaster Submitter DOGEmaster Submitted 02/27/17 Category Minecraft Author 58Studios (DOGEmaster) Password
 4. DOGEmaster

  MapOfTheTrains

  Version 2.0.0

  16 downloads

  Toto je tretia verzia mapy MapOfTheTrains a je stokrát väčšia ako predošlé verzie. Boli pridané nové trate, budovy, bol upravený interiér metra a mnoho ďalšieho. Užívajte mapu Popis: Mapa s vlakovými traťmi a tromi linkami metra DOGEmaster
 5. DOGEmaster

  [WiP] SOR NB Pack

  Prepáčte že sa pýtam ale kdey bude tá spomínaná novinka. DOGEmaster
 6. DOGEmaster

  Novabus TC 40102

  Na začiatok musím na autobuse musím oceniť nerozmazané textúry. Čo sa týka modelu z exteriéru, autobus vyzerá ako lepší konvert z VBusu. Čo sa interiéru týka, autobus mi prišiel z pohľadu interiéru trochu neprepracovaný a hlavne kabína vodiča. Určite odporúčam pozrieť sa na Add-on OMSI CHICAGO DOWNTOWN (Add-on je síce platený ale za prevedenie autobusov uričite stojí aj keď na mapke Chicaga by sa ešte dalo pracovať). A pre tých ktorý si myslia že 19,99Eur (teda 540,15Czk) je veľa si mysím že by sa mali obzrieť za nejakým podobným autobusom s lepším prevedením :D. DOGEmaster
 7. DOGEmaster

  SOR NB18

  Keď autori originálneho SOR NB 18 nevedia autobus vydať v asi 3. stanovenom termíne, tak toto postačí
 8. DOGEmaster

  Ikarus E91

  Vyzeralo to nádejne
 9. DOGEmaster

  Ikarus E91

  Pracuje sa ešte na projekte?
 10. DOGEmaster

  [WiP] SOR NB Pack

  Nejaká ALPHA alebo BETA by sa tým pádom hodila
 11. DOGEmaster

  ShoppingCentre

  Novinkou je napríklad aj DISCO ktorá dostáva efekt v noci Pár screenov
 12. DOGEmaster

  [WiP] SOR NB Pack

  A potom ako to stihnete do konca leta???
 13. DOGEmaster

  PrisonDown

  Version Alpha

  3 downloads

  Ďalšia mapa z MINECRAFTu tentoraz z väzenského prostredia - PrisonDown. Tentoraz je to Alpha verzia ale pekná. Snáď sa bude páčiť :D.
 14. DOGEmaster

  [Download]PrisonDown

  View File PrisonDown Ďalšia mapa z MINECRAFTu tentoraz z väzenského prostredia - PrisonDown. Tentoraz je to Alpha verzia ale pekná. Snáď sa bude páčiť :D. Submitter DOGEmaster Submitted 05/18/16 Category Minecraft Author Password Password:
 15. DOGEmaster

  [Download]ShoppingCentre

  View File ShoppingCentre Nová mapa od 58studios je na svete!!! Jedná sa o ShoppingCentre (NákupnéCentrum), zatiaľ vo vývoji ale už skoro hotová :D. Taktiež má 58 rozrobené ešte púštne väzenie a MapOfTheTrains na ktorej sa pracuje už 2 roky a o mesiac by mala byť vydaná. Submitter DOGEmaster Submitted 05/17/16 Category Minecraft Author Password Password:
×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.