Jump to content
Hledat v
 • Více nastavení...
Najít příspěvky obsahující...
Hledat výsledky v..

Roman

Administrátoři
 • Content count

  2 030
 • Registrován

 • Poslední aktivita

 • Days Won

  128

Everything posted by Roman

 1. Roman

  [Download]Spitterberg v4.0

  Doplnit popis k mapě, takto strohý text o ničem uživatelům nic neřekne.
 2. Roman

  [Download]Krefrath + V.3.2.1

  Doplnit popis k mapě, takto strohý text o ničem uživatelům nic neřekne.
 3. Roman

  sor nb 12

  Hodně štěstí přeju, nicméně se přikláním k názoru Nettysfall(e), že tento projekt dlouho skončí, neboť přeci jen těchto projektů už bylo mnoho.
 4. Roman

  CZ_Koryčansko

  O Mapě: Koryčansko, fiktivní české prostředí z okolí vymyšleného města Koryčany, které díky statutu okresního města s 25 000 obyvateli nabízí různorodé městské prostředí, kde hromadnou přepravu osob zajišťují celkem 3 městské linky, které spojují centrální autobusové nádraží, přilehlé městské části, 1 noční linka a 2 příměstské linky, které spojují okolí města. Vzhledem k nešťastné nové poloze hlavního nádraží se město rozhodlo zřídit novou, třetí linku, která obsluhuje okresní univerzitu a taktéž hůře dostupné části města a jako jediná nabízí možnost jízdy po městském okruhu. VÝVOJ: Mapa je stále ve fázi výstavby, předběžné datum vydání není známo, neboť je na mapě ještě plno práce a vzhledem k tomu, že to stavím pouze během svého volného času, výstavba této mapy probíhá pomaleji. Aktuálně mám hotovou ,,kostru" a některé objekty v úseku linky 366 (Kotěhulky kult.dům - Kádov, doba jízdy cca 35 min). Tímto bych chtěl oslovit veškeré nadšené stavitele map (kteří už něco vybudovali) se žádostí o pomoc se stavbou této mapy, každá kladná pomoc je vítána.
 5. Roman

  Setra 315 GT-HD

  Nový připravovaný dálkový autobus Setra 315 GT-HD od autora LnD. Autor uvádí, že na autobuse je ještě dost práce. Domovská stránka projektu
 6. Roman

  [Download]Autodromo Busotto LU

  View File Autodromo Busotto LU Nový autobus ke stažení. Submitter PapisCZE Submitted 15.10.2015 Category Vozidla + AI Autor Alessandro Fulgini Heslo Zpětná kompatibilita s OMSI1 Unknown
 7. Roman

  Solaris Urbino 18 III: PMDP #530

  Stačí si přečíst informace vpravo.
 8. Roman

  Snímek obrazovky (15).png

  From the album: OMSI + OMSI2

  Mapa Waldhofen s hybridem
 9. Roman

  Snímek obrazovky (17).png

  From the album: OMSI + OMSI2

  S 954kou na lince 590. Mapa Waldhofen
 10. Roman

  SOR City NB18

  Stále se jedná o původní model, ale obdobný názor jak Nettys, 2 hvězdy za snahu o uživatelské vylepšení.
 11. Roman

  SOR City NB18

  Přidány alternativní a kvalitnější snímky.
 12. Roman

  [Download]SOR City NB18

  Jedna se o nějaký uživatelský update nebo vlastní tvorbu modelu oproti původnímu, který byl uvolněn nedávno?
 13. Roman

  [Download]Poznań - Linia 70

  View File Poznań - Linia 70 Nejnovější verze polské mapy Poznań od Pitoras(e), který již vydal verzi 2.0, která nese označení beta. Autor uvádí, že je nutné si stáhnout i původní verzi 1.1 kvůli souborům a dalším nutným souborům ke správnému chodu mapy. Jedná se o poloreálnou mapu, zhruba z 90%. Autor uvádí, že je zakázáno využívat jakékoliv soubory ze složky Poznan_70/Przemo11. Polská komunita prozatím z hodnocení tuto mapu doporučuje. Pokud se rozhodnete mapu otestovat, nezapomeňte taktéž napsat své hodnocení zde. Submitter PapisCZE Submitted 23.9.2016 Category Mapy Autor Pitoras Heslo Zpětná kompatibilita s OMSI1 Unknown
 14. Roman

  [Download]Pepdol_Modřany (Praha 4)

  Mapa aktualizována na nejnovější verzi.
 15. Roman

  [Download]Kojetice

  Zobrazit soubor Kojetice "Cílem projektu je vytvoření společné OMSI.cz mapy, na které se nepodílejí jen její autoři, ale i uživatelé tohoto fóra. Hlasováním a připomínkami ovlivňují do značné míry její finální podobu a průběh stavby. Celá mapa bude z českého a slovenského prostředí s důrazem na realitu. " -zdroj omsi forum Submitter OFPmafia Submitted 23.6.2016 Category Mapy Autor mhdfm, Tomashek_18, hrejzadarmo, centipede, wooder.cz, Rilian a AfG Heslo Zpětná kompatibilita s OMSI1 Unknown  
 16. Roman

  [Download]Kojetice

  Mapa aktualizována na nejnovější verzi.
 17. Roman

  Prague Citybus & Karosa B951E - OMSI2

  Upřesnění by neuškodilo
 18. Roman

  Snímek obrazovky (12).png

  From the album: OMSI + OMSI2

 19. Roman

  Snímek obrazovky (11).png

  From the album: OMSI + OMSI2

 20. Roman

  Ciferal Megabus Volvo B58

  Version 1.1.7

  113 downloads

  Nová aktualizace přináší řadu oprav. Obsáhlejší changelog změn znám není, ale hlavní výhoda by měla být nově přidaná manuální převodovka ZF S6-105.
 21. Roman

  Problém se spuštěním

  Odinstalovst hru, smazat složku s hrou a provést novou instalaci nepomohlo?
 22. Roman

  Problém se spuštěním

  To je divné, páč té hře chybí neco z autobusu, který je součástí tohoto placeneho addonu. Popr. jestli ten autobus nevyužívá nějaká mapa.
 23. Roman

  Problém se spuštěním

  Tak to tedy netuším. Mě tato chyba se objevila včera na jiný addon a právě mi pomohla kontrola/nová aktivace addonů a hra funguje. Napadlo mne ještě reinstalovat addon.
 24. Roman

  Problém se spuštěním

  Doporučuji zapnout Aerosoft launcher a ověřit, že addon Gladbeck je aktivován. Jestliže problém bude tímto krokem vyřešen, prosím o označení nejlepší odpovědi, čímž dojde k následnému vyřešení tématu.
×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.