Jump to content
Hledat v
 • Více nastavení...
Najít příspěvky obsahující...
Hledat výsledky v..

Žebříček

The search index is currently processing. Leaderboard results may not be complete.

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 19.2.2018 in all areas

 1. 2 points

  Version

  42 downloads

  fiktivní repaint pro SORku
 2. 2 points
  No musím povedať, že sa ti to veľmi nepodarilo. Zvlášť keď to chceš vydávať za košický SOR NB 18 Euro 6. Na tvojom mieste keď si sa už rozhodol urobiť košický repaint (aj keď podľa mňa zbytočná práca) tak si mohol ostať pri E5. Pretože dať tam vlnky, zafarbiť signalizáciu nad dverami na čierno ešte z toho nerobí E6. Ako už bolo spomínané rozdiely sú vo výbave nie v nátere. Neviem prečo si tie vlnky potiahol aj cez signalizáciu nad dverami keď tam je čierny plast na každej NB18-ke. Taktiež si netrafil ani textúru tlačidiel na dverách. Je tam síce zelené tlačidlo, ale je tam zobrazená ruka nie šípky. Tých rozdielov je o veľa viac. (iné dvere, vetráčky na oknách. rozmiestnenie interiéru v prednej časti atď.) Na ukážku takto nejako vyzerá košická E6.(netvrdím, že model je na 100%, chyby a nedostatky to má)
 3. 1 point

  Version 1.11

  11 350 downloads

  Dnes, po velmi dlouhém očekávání československé komunity (samozřejmě i dalších komunit) vycházejí dva meziměstské autobusy značky SOR. Jedná se o Sor BN12 a Sor CN12 od autora slujda, který již v minulosti vydal velmi zdařilý autobus Sor C10.5. Tyto nové meziměstské autobusy jsou lepší především v tom, že si zde můžete dokupovat různé vymoženosti (např.: poklice, závěsy, BUSE, atd.), což bude mít za následek, že tyto autobusy jen tak neomrzí. Mezi partnery tvorby těchto 2 příměstských autobusů jsou společnosti ZDAR a.s. a BusLine.
 4. 1 point

  Version 0.0.2

  305 downloads

  Linky hotové: 95 Vyšehradska-Muchovo nám. Muchovo nám.-Vyšehradska Novinky: úprava semaforov,Hotová navigácia, Nová Verzia vyjde:15.12.2018
 5. 1 point
  Barvy hrozné, schéma a oblouky se vůbec nepovedly. Font evidenčního čísla neodpovídá realitě.
 6. 1 point

  Version

  46 downloads

  Repaint : TheIvanBus : Sobol, Aragok, Goppel, DaMace, ShitHappens, Raves, Automat repaint se mění vzhledem [sedačky,opraveny logo ve předu a nálepky vzadu]
 7. 1 point
 8. 1 point
  Takže zase další lži? Tobě to nestačilo v předchozím tématu? Inu dobrá, dokaž, že jsi na tom vážně dělal a že to není jen další konvert z uloz.to, který sis jen přivlastnil. Pokud neprokážeš, tak ti už napařím ban, už mě tvoje lhaní fakt nebaví.
 9. 1 point
  EDIT 2 by NettysFall: Uživatel nikdy na projektu nepracoval, prezentoval cizí práci za svoji! takže ahoj pred par dňami som sa pustil do Projektu sor nb 12 povedal som si že by so ho mohol urobiť aj ja download : rozhodne ešte nie ešte ho nemam ale keď ho urobím notak hneď dam download EDIT by NettysFall:
 10. 1 point
  Dobrý deň. Toto je nejaká blbosť pretože ja (AlexMhd) s nikým nespolupracujem. Kdo si dovolil tom sem napísať!!!
 11. 0 points
  Zdravíme všechny,pracuje se už měsíc na nové mapě Fiktivní Kněžice.Na mapě pracují dva lidé - Já (Metropolitan91) a karosman46.Mapa obsahuje 2 linky - Linka 314 a Linka X1(nahrada za vlak).Linka 314 povede ze zastávky Kněžice,aut,nádr. do Lukešova(točna).Zastávky u linky 314 jsou už vymyšlené,ale necháme je jako překvapení.Linka X1 povede z Kněžic... do Horního Pavlova.Na lince X1 se zatím nepracuje.Až bude hotová linka 314 tak vyjde verze Kněžic v1.0 potom se začne pracovat na lince X1.V Kněžicích bude Autobusová doprava, která bude mít k dispozici 5 autobusů.(na stránce www.omsi-fiktivniknezice.jex.cz ) To je zatím vše a koukněte se na stránky Kněžic a budeme vás Informovat až bude nějaký pokrok! Více Informací na: www.omsi-fiktivniknezice.jex.cz Náš YouTube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCO6F7IK5k6nnjUw4amiisxw (Fotogalerie najdete na stránkách Kněžic) Děkujeme za podporu a podporujte dál!
 12. 0 points
  Oh shit a je tu problém
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.