Jump to content

Vážení návštěvníci, nechceme omezovat vaše procházení naším webem, nebo vás jakkoliv omezovat, ale chtěli bychom vás tímto požádat o deaktivaci vašeho adblocku na našich stránkách. Naše stránky patří mezi ads-friendly a vzhledem k neziskovosti našich webů, reklamy patří mezi náš jediný zdroj příjmu, kterým zajišťujeme kompletní provoz našich webů, které provozujeme. 
Děkujeme.

Žebříček


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 27.7.2013 in all areas

 1. 9 points
  Autori / authors: 487376, centipede Predpokladaný dátum vydania / expected release date: december 2016 Detaily / details: DPB: Euro 5 EEV: - Iveco Cursor F2BE3681B, ZF Ecomat 6HP 604C - BUSE BS100, BUSE BS120, BUSE BS210 - bez klimatizácie / without air conditioner Euro 6: - Iveco Cursor F2CFE612C, ZF EcoLife 6AP 1400B - BUSE BS301, BUSE BS370, BUSE BS210 - klimatizácia Webasto Santana XL / Webasto Santana XL air-conditioner Arriva Střědní Čechy Euro 6: - Iveco Cursor F2CFE612C, ZF EcoLife 6AP 1400B - KPC - klimatizácia Eberspächer Sütrak AC 515 / Eberspächer Sütrak AC 515 air-conditioner Obrázky z tvorby / images from development: Facebook fanpage: MAQAL Design studio Nemáme záujem o betatesterov ani o nových ľudí do tímu. Reálny autobus / real bus: SOR NB 18 City Euro 5 EEV (r.v. 2012): Zdroj: imhd.sk Zdroj: imhd.sk SOR NB18 City Euro 6 (r.v. 2015): Zdroj: imhd.sk Zdroj: imhd.sk SOR NC18 Euro 6 (r.v. 2016): Zdroj: Facebook (MILUJU AUTOBUSY) Zdroj: Facebook (MILUJU AUTOBUSY)
 2. 9 points
  V přípravě je další kloubový autobus. Autor je Julian
 3. 8 points
  Nejnovější video z připravovaného městského autobusu SOR NB12 od autorů Marty515 a Daniel94.
 4. 7 points
 5. 6 points
  V přípravě je nový autobus Ikarus E91 ve vzoru DPP, který důkladně poznají především "pražáci" Datum vydání není upřesněno. Další informace a obrázky najdete pouze u nás (Obrázky se ukazují pouze přihlášeným uživatelům) Autor autobusu má na vás prosbu, pokud máte fotky palubní desky, pošlete nám je (například prostřednictvím komentářů).
 6. 5 points
  Zatiač¾ vám ukážem len obrázok z renderu, plne sa jej venovať budem až po vydaní Tedomu C12 1.0.0.
 7. 5 points
  Polský autor Kajot prozradil, že nyní pracuje na kloubové verzi autobusu JelczM185M. Kloubový autobus bude pravděpodobně vycházet z vydařeného modelu M125M.
 8. 4 points

  Version 0.0.1

  3 240 downloads

  Dnes, před několika hodinami se na partnerském serveru objevil nový model, tentokrát z českého prostředí, SOR NB18. Dle fotek se jedná o známý model, který je konvertován ze hry vbus. Tamní komunita prozatím autobus nijak neohodnotila, nicméně jestliže autobus vyzkoušíte, nezapomeňte ohodnotit pro ostatní.
 9. 4 points
  Koukám, že jméno redaktora se shoduje s jeho schopnostmi...
 10. 3 points
  Souhlasím, ale mohl to podat v mírnější formě.
 11. 3 points
  View File SOR C10.5 Dnes vychází druhá verze meziměstského autobusu Sor C10.5 od autora slujda. V minulosti již vyšla první verze, která měla své nedostatky a chyby, avšak tato druhá verze je kompletně přemodelována, tudíž se můžete těšit na kvalitnější model, který má plno novinek a změn oproti minulé verzi (Z minulé verze zůstali na této verzi pouze 3 součástky). Nová verze přináší také například tzv. God mode, který vám umožňuje simulovat různé poruchy, uklízet v autobusu a plno dalších vylepšení. Autobus má BUSE systém a trochu vylepšený strojek na lístky od autora Marty515. Já si autobus zkusil, musím říci, že je mnohem lepší než původní verze a jistě vám ho doporučuji. Submitter PapisCZE Submitted 8.8.2013 Category Vozidla + AI Autor Slujda Heslo Verze Hry Unknown
 12. 3 points
  Dnes vyšlo DLC, na které plno hráčů čekalo. Přidává možnost stavby měst v evropském stylu s historickými budovami. K tomu všemu jsou v DLC přibaleny tři nové mapy. Každá je inspirovaná jedním ze tří evropských měst, přesněji Liverpoolem, Düsseldorfem a Prahou. Den před vydáním tohoto DLC vyšel patch, který kromě toho, že přidal do hry toho DLC, tak opravuje bug, kdy se při upgradování podzemního depa odpojovaly koleje metra. DLC European Cities můžete zakoupit zde (Steam) Na opravu češtiny si budete ovšem muset tak týden počkat z důvodu mé nepřítomnosti.
 13. 3 points
 14. 3 points
  Dobré odpoledne, myslím, že je ten správný čas ukázat pár věcí z mého čerstvého projektu, který jsem začal teprve tuto středu. Jedná se o Karosu B951E, ale není to ta, co už byla prezentovaná jiným uživatelem na partnerské komunitě. Základní model bude po vzoru Brna, ale plánuje se i s pražskou verzí, kde bude posunut boční BUSE panel dozadu. Autobus již tečmá mnoho funkcí: Animovaná část palubní deskyAnimované dveře včetně tyčí a dveře v kabiněPlně funkční cestující - nastupují, vystupují, sedí, stojí,... kde majíAnimovaná roletaPlně funkční BUSE s ovládacím modulem BUSE BS100Plně hotová světla (exteriéru)a další...Závěrem dodám, že se jedná o konvert z VBUSu. Na modelu se dneškem pracuje teprve čtvrtým dnem, takže je těžké odhadovat datum vydání. I kdybych to stihl do konce května, bude to snad nejrychleji vytvořený a vydaný model, ale to uvidíme. Tentokrát chci vše dotáhnout až do konce. Z důvodu práce Martyho na jeho B951E jsem se rozhodl projekt ukončit.
 15. 3 points
  Já pro vás připravuji fiktivní linku 31, v Berlíně. Moje linka 31 obsahuje 6 Km nové tratě, projet se můžete po dálnici, která má jeden tunel o délce 350 m, a jedno odpočívadlo. Dálnice má jeden výjezd do vesnice, ta obsahuje pár rodinných domku, plotu, z dvouma přejezdy přes kolejovou trať, vesnice ještě obsahuje pár domku z občerstvením, jako je KFC, Mcdonald, a jedno koupaliště. Snad se vám moje linka 31 bude líbit? Tady pár fotek
 16. 3 points
  Hi all! I make new and final version Mercedes Benz 403 SHD and I add 2005 version So,firstly I fixed problems.And added new features; I make more simple bus.Seat materials fixed and renewed.Curtain material fixed and renewed.I added too much .hof files.Paths fixed.(no more passanger errors)I added interrior lights (looks like Volvo 9900)I added driver lightHeadlights fixedRearlights fixedMore skins.Glasses renewed.Driver glass fixed.Hand brake renewed.Interrior materials full renewed.You can change materials and make your style I added ticketsSteering Wheel renewed.(From Mercedes Cito)I added back cameraI added IBISNew Stop textManual gearI added RolloScripts renewed.(From SORc10.5)Interrior camera fixed (More FOV)Gear animedAdded Money Dash fixed and renewed.(You can change dash material and make your style )And more
 17. 3 points
  Pár nejnovějších obrázků z očekávané mapy Börzsöny od autora Routeres1994.
 18. 2 points

  Version 0.8.3

  2 446 downloads

  Jako by se v poslední době roztrhl pytel s novými autobusy. Dnes se ještě očekává Solaris Alpino 8.6, ale nyní ještě můžeme zkusit nový Solaris Urbino 12 III od autora BahnFan2014. Autor uvádí, že se jedná o Betaverzi 0.8.2. Tato nová verze prý prošla mnoha změnami, které autobus mnohem zlepšily. Mezi změny patří například nové skripty, Vollmatrix V2 a plno dalších změn. Seznam změn/novinek: Aktualizován fullmatrix v2 Opraveny motory DAF PR228 a DAF PR265 Změněná textura volantu Opravené stěrače Reálný zvuk klaksonu Opraven model Nový zvuk nastartování a vypnutí motoru Nové sedadlo pro řidiče Opraveny pohledy Opravena pozice řidiče Snížená temnost oken Nové kola Aktualizováno na poslední verzi Voith Změna ovládání dveří (Zadní dveře se otevírají automaticky) - Já osobně tohle nemám rád. Přidán Voith Diwa 864.5 pro DAF PR265 Opraveny zrcátka (pokud máte patch 1.0.4) Přidána experimentální verze ZF pro DAF PR 228 Opraven Matrix pro AI vozidla Přidáno automatické topení Jedná se o velmi volný překlad
 19. 2 points
  Další dnes objevený autobus na officiálním fóru. Stav: cca 10 %
 20. 2 points
  Prepacte mna, ze som dlho nic nehovoril a neukazoval s Karoskamy. Nove: - Synchronizator prevodovky - Ako to volaju u nas, "chytanie otacek" [Ð»Ð¾Ð²Ð»Ñ Ð¾Ð±Ð¾Ñ€Ð¾Ñ‚Ð¾Ð² - lovl'a oborotov] - zmena prevoda bez pouzivania spojky na synchronizovanych prevodoch. - Nove sedackyб ktore boli od roku 1993 (23888poly).
 21. 2 points
  View File MB O530 Citaro: Městská doprava Beroun & Králův dvůr (Probo Bus) Společnost Probo Bus provozuje městskou dopravu v Berouně a Králově Dvoře. Ve skutečnosti Probo Bus v Berouně Citaro nemá, ale s Conectem si jsou dost podobní. Předlohou byl vůz 1SP 7500. Tak snad se vám bude líbit . Submitter vay_cz Submitted 29.4.2014 Category Repainty Autor Heslo Heslo:
 22. 2 points
  Pročjde tahle stránka do sr..ek ? Kdysi to bylo o solidních článcích, které měli hodnotu a tečjsou to články plné chyb většinou o nesmyslech.
 23. 2 points
  Neznáš drby z první ruky? :-D
 24. 2 points
  jako obvykle OTřES,dveře nedovírají,textury hrůza,zvuky hrůza,při rozjíždění každý zvuk jiný,Divim se že je to baví takový hnusy vůbec vydávat,bučať to vydaji ale dokončené nebo ať to hodí do koše.
 25. 2 points
  Dnes se na internetu objevilo nové video z chystaného autobusu Mercedes Benz Citaro L od autora Christian.
 • Newsletter

  block_newsletter_signup

  Sign Up
×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.