Jump to content

Vážení návštěvníci, nechceme omezovat vaše procházení naším webem, nebo vás jakkoliv omezovat, ale chtěli bychom vás tímto požádat o deaktivaci vašeho adblocku na našich stránkách. Naše stránky patří mezi ads-friendly a vzhledem k neziskovosti našich webů, reklamy patří mezi náš jediný zdroj příjmu, kterým zajišťujeme kompletní provoz našich webů, které provozujeme. 
Děkujeme.

Sign in to follow this  

Karosa B931 repaint

Karosa B931 repaint
martuk1989
Album vytvořil
martuk1989
 • 13
 • 0
 • 0
Upravený repaint pro tuhle karosu z důvodu že autoři tohohle modelu prostě neudělali až tak přesnou podobu o opravdovým lakem použití u DPO tudÃíž sem si ji upravil podle svého

0 Comments

Bez komentářů

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
 • Image Reviews

   Impossible to nie je, ale zachovať pôvodnú kvalitu spracovania pri skrátení na NB 12 (City) bude zložité.  V každom prípade nemusím s tým skrátením ako autor súhlasiť..
   No vždyť až se dodělá 18 metrová SORka, tak by se dalo ji trošku uříznout  Prostě jako když se z 12 metrovýho ciťáka udělal 18 metrovej  Pozor! Neříkám že to udělá  487376 nebo někdo z autorů SOR NB 18, ale někdo jinej (ALEDOL je takovej šikula... ). No a ta bedna to už by byla maličkost (sorry, jestli není). Poupravit trošku zvuky...  Třeba to není zase tak impossible 
   Pardon, jestli jsem řekl něco neproveditelnýho, jen tady nechci mít milión hejtů. 
   Nevím, zda se vůbec dočkáš, protože Daniel na ní přestal pracovat a 487376 na ní nepracuje, pouze na Bratislavských NB18. A i kdyby, tak už vůbec ne na plynové verzi.  Takže já osobně bych to viděl jen ve hvězdách.
 • Gallery Statistics

  • Images
   399
  • Comments
   27
  • Albums
   46

  Latest Image
  OMSI2_20180607_195715.jpg
  0
×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.