Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

Sign in to follow this  
centipede200000

[WIP] Prague Suburban Bus

Recommended Posts

Dobré odpoledne, dnes Vás tu vítám u takového rychlého poohlédnutí na nový projekt od AFG (autor mapy AFG: Prague Citybus). Na mapě právě začal autor pracovat, takže zatím toho moc není co ukazovat, ale určitě se můžeme těšit na parádní mapu... Trošku té citace:

 

 

Nový projekt v podobě reálné mapy z prosředí hl. m. Prahy a Sředočeského kraje obsahující několik linek Pražské Integrované Dopravy (PID), viz. seznam níže. 

 
 
Projekt by měl obsahovat následující linky: 
 
129 - Smíchovské nádraží - Baně
317 - Smíchovské nádraží - Dobříš, nám.
318 - Smíchovské nádraží - řitka
320 - Smíchovské nádraží - Mníšek p. Brdy, Rymaně žel. zast.
321 - Smíchovské nádraží - Mníšek p. Brdy, Stříbrná Lhota
507 - Smíchovské nádraží - Sídliště Zbraslav
 
 
Aktuální stav mapy:
 
Terén - 5 %
Silnice - 0 %
Objekty - 0 %
 
Celková tvorba tohoto projektu bude probíhat trochu jinak, než tomu bylo doteč. Díky OMSI2 a jeho možnostiimportu terénu a mapových podkladů můžu docílit rychlého a relativně přesného způsobu, jak vytvořit pevný základ. Jednotlivé tiles/desky mám už položené a jejich počet se zastavil na počtu 205 kusů (pro všechny linky, které jsou v plánu). Což není špatné číslo, ale jsou umístěny jen v úsecích, kde povedou silnice. Zbytek terénu bude ovšem doplněn v podobě statických objektů, které vzniknou z celkem 467 desek a budou též sloužit jako kvalitní pozadí, jak můžete vidět na prvních screenech. Tudíž letecké snímky s námi budou i při hraní, což nepochybně zvedne úrověň prožitku z jízdy. A právě díky tomuto budou modely všemožných objektů pokládány pouze v blízkosti silnice, protože o zbytek se vizuálně postará ortofoto. Dodám jen, že způsobu, kdy byl vymodelován skoro každý objekt podle reality, se v tomto projektu nedočkáte. To by bylo nad rámec možností. Ale ty nejdůležitějšíorientační body zcela určitě vytvořeny budou.
2015-03-07_00002.jpg
2015-03-07_00001.jpg
 

To je ode mne dnes vše. O jakýkoliv dalších informacích Vás tady budu informovat.

Edited by centipede200000

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest SkyCaptain

Naopak si myslím, že tohle je výborný nápad, s tím, že bude vymodelovaná síť podle reálu, ale ne celé okolí. Takhle si budeme moct jednotlivé objekty, které budou chybět přidávat, alespoň si natrénuju tvorbu objektů :). Vlastně si takhle člověk bude moct tu linku dodělat podle reálu sám :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Miki Martin

Bude tam i dostihové závodiště Velká Chuchle? Jsem zvědav, jak se bude v Omsi vypadat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročby tam nebylo?? To je zrovna ten objekt, který je důležitý...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.