Jump to content
OFPmafia.eu
Sign in to follow this  
centipede200000

Fiktive Ireland, Neoplan N4416, C2 VKU Pimp My Bus

Recommended Posts

Hojte, dnes Vás tu vítám u mé předposlední novinky před Vánocemi. Ukážeme si mapu Fiktive Irland, Neoplana N4416 a modifikaci na MB O530 C2 - VKU Pimp My Bus.

Fiktive Irland

Jako první novinku tu mám Fiktive Irland (vlastně Fiktivní Irsko). Mapa je ve vývoji již od dubna a její autor se nazývá René. A pročje tato mapa výjimečná?? No odpověčje jednoduchá, bude to jedna z prvních map, kde nebude nějaké velké město, ale budete projíždět menšími vesničkami(ale zase nebudou to jen vesničky). Také zde nenajdete depo, ale budete parkovat někde na nějakém kousku zeminy(autor se zmínil, že budete parkovat někde na statku). Mapa se bude odehrávat někde v 90. letech v Irsku. Nejvíce zde budou používané minibusy. Určitě by vás zajímalo jaké budovy budou na této mapě použité a já vám to rád zodpovím. Už žádné "německé šmejdi", kterých máme všichni dost. Budou to nově vymodelované budovy s vlastní fototexturou(to je asi jasné). No a tečse vrhneme na obrázky, kterých nebude zrovna málo (půjdou chronologicky po sobě).

A tohle je naše 1.depo:

w7pw5nh7.jpgklywzv8j.jpg

Tečtrochu té farmy:

9b2k21dn.jpg

Nové Ai-auto:

8hwjnr4w.jpg

Tady někdo potřebuje opravu:

a65gc58b.jpg

Typický baráček: 

68ga59bj.jpg

No chtělo by to opravu:

3sncpp5f.jpg

Zde vidíme autobus, který vyráží na školní linku:

waawnf4h.jpg

Nový mostík: 

gm4bpsk7.jpg

Už se to pomalu rýsuje: 

image-231043-65332373.jpg

Nový build: 

w972bslt.jpg

Noční idylka:

image-233308-bb75b613.jpg

Nová farma: 

image-248955-3bf0f511.jpg

Kdo chce noviny?:

l71jftya.jpg

Malinké parkovišťátko:

9zxfa1d9.jpg

No není tohle nádhera: 

32v92kwx.jpg

Zrovna se kácí:

index.php?action=ImageShowDirect&imageID

Opuštěná chaloupka:

image-280979-f4188ad4.jpg

To je zatím vše z obrázků z této mapy. Doufám, že se těšíte stejně jako já.

Další téma ještě dnes dodám, ale je tu omezený počet obrázků.

Neoplan N4416

Jako další novinku tu mám Neoplana N4416, který má vyjít jako Vánoční dárek. Model je odkoupený a autor se zmínil, že už pracuje na scriptech a na zvucíh a prý by to rád chtěl stihnout.

file.php?id=14238&t=1

file.php?id=14237&t=1

Bohužel to je vše, protože nic víc jsem nenašel a ani žádné o informacích o tomhle busu.

VKU Pimp My Bus

No a jako poslední tu mám modifikaci na C2 Pimp My Bus. Je to vlastně německý reálný projekt, který má více přilákat zákazníky. Musím uznat, že vypadá velmi dobře jak ve hře, tak i v realitě(upozorním, že se normálně používá)). Modifikace do omsi se už blíží ke konci a myslím, že i do Vánoc bychom se jí mohli dočkat.  No a tečobrázky: 

PmB-02.jpgPmB-03.jpgPmB-04.jpgPmB-05.jpgPmB-07.jpgPmB-11.pngPmB-01.jpgPmB-06.jpgNo a protože jste byli hodní tak tady máte video:

https://www.youtube.com/watch?v=QDbBLVnyW_I

No a jako poslední jsou obrázky z reálného života:

20140908_073935988.jpg20140908_073923321.jpg

No a to je ode mne dnes vše. Příště nashledanou.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.