Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

Sign in to follow this  
centipede200000

[WIP] Duewag/Siemens B80D a NF6,[WIP] Setra 315 UL,[WIP] Setra 319 NF, Adventní kalendář OMSI 2

Recommended Posts

Zdar, dnes se vrhneme na připravované tramvaje Duewag/Siemens B80D a NF6 a na připravovaný autobus Setra 319 Ul i na Setru 319 NF. Jako poslední Vám tu něco málo řeknu o Adventním kalendáři OMSI 2.

 

Duewag/Siemens B80D a NF6

Typ B80D je prý nejznámější tramvaj. V roce 1981 byla postavena z oceli a v roce 1993 z hliníkové konstrukce. Nejvíce může jet 80 km/h. A patří pod společnost Duewag.(překlad od autorovy řeči)

Typ NF6 je "průlomová" tramvaj, která už byla nízkopodlažní. Vyráběna byla v rocích 1996-1999. A dosahuje rychlosti 65 km/h.

 

No a tečpřejdeme něco málo k OMSI.Tyto tramvaje jsou od autora jménem Philip B.. Na tramvajích se pracuje něco málo přes půl roku. Přikládám sem obrázky z tvorby: (Duewag B80D)2uwviyex.jpgqny4rxvy.jpg9w3ap7te.jpgouowl64u.jpg(Duewag NF6)

whzzv6l7.jpgpwvetozs.pngSetru 315 UL

Jako další projekt, který tu budu prezentovat, jsem si pro vás vybral Setru 315 UL od autora LVB Fan12. Zatím se tento model nachází v rané fázi a zatím mají vymodelovaný interiér( z části) a palubovku. Přiložím sem jen obrázky a hned se vrhneme na něco dalšího.render_dezember_dash5gu2u.jpgrender_dezemberonub7.jpgSetra 319 NF

A hned tu máme další Setru, akorát, že je to Setra 319 NF od autora MVAG. Také se nachází v rané stádiu, ale už mají hotové i některé textury. Model začíná už být také k světu. No to stačí k infu a přikládám sem obrázky:image-285396-7430f4ea.jpgimage-285395-5943dba0.jpgimage-279073-6cb13f4e.png No a jako poslední co jsem slíbil je tzv. Adventní kalendář OMSI 2. Autor Omsi a jeho blízcí si pro nás připravili tzv. Adventní kalendář. Každou neděli nám sem dají něco nového. Za 1. si Yufa pro nás připravila Vánoční ozdoby (na lampy a atd) a Vánoční stánky. Poté si můžeme stáhnou zvuky pro plošinu pro busy Man NG272 a pro Man NL202. A ještě pro nás vydali upravený MAN SD 80 s úpravami pro Vánoce. No a jako poslední věc nám vydají patch 2.2. Zatím nám vydali jen patch 2.1.953, který obsahuje toto 

Quote

 

 

Některé funkce a opravy z patche 2.2 byly dnes vydány. Patch .993 obsahuje:

- Quicksave pomocí Ctrl+S pro ty, kdo nepoužívají autosave.
- Při načítání mapy bez autobusů můžete zvolit, u kterého entrypointu se mapa načte (Cancel pro standardní místo načtení určené autorem mapy).
- Entrypointy jsou nyní seřazeny podle abecedy.
- Statistiky řidiče se ukládají při každém konci trasy.
- Makra GetHumanCountOnPathLink a GetHumanCountOnSeat fungují nyní i ve vlečce.
- Svátky jsou přednastaveny až do roku 2016.
- Opraveny některé chyby CV.Calculate a chyba nyní poskytne víc informací k debugování.
- Opravena chyba, kdy AI bus zůstal neviditelný stát na hranici tilu a způsoboval zácpy.
- Opravena chyba umožÅˆující startovat motor u NL/NG při zadaném rychl. stupni.
- Opravena chyba, kdy se OMSI snažilo donekonečna načíst chybějící tily.
- Opravena chyba u Change_Take triggeru.
- Dialogová okna v editoru nyní zobrazují správné cesty k souborům.

Plný finální patch vyjde v prvním čtvrtletí 2015 (nyní se testuje), a bude obsahovat následující opravy:

- CV.Calculate chyba
- Try placing random bus chyba
- Outofmemory chyba
- Mazání souborů Steamem
- Spawn AI autobusů před vaším autobusem
- Lepší detekce vlečky AI vozidly
- Propadání vlečky texturou
- Chybějící postava řidiče v AI autobusech

Citováno z omsi.cz. Rovnou sem tam dal co má patch 2.2 obsahovat.Všechny modifikace můžete stáhnout zde: https://forum.omnibussimulator.de/forum/index.php?thread/28326-adventskalender-2014/&postID=487379#post487379

 

To je ode mne vše a užijte si zbytek dne.

Edited by NettysFall
Opraven odkaz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.