Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

Sign in to follow this  
Jaškin

Konec M-R Software

Recommended Posts

Zdravím Vás všechny, tentokráté u ne příliš radostné zprávy.

 

Dnes kolem 12h dopoledne, se na oficiálním fóru OMSI objevila zpráva od uživatele Janine, kde stojí, že se tvůrci oblíbeného simulátoru OMSI či Berliner U-Bahn, Marcel Kuhnt a Rüdiger Hülsmann (M-R Software), rozcházejí.

 

Zde máte zprávu od Marcela Kuhnta v anglickém znění, doslovný český překlad se budu snažit dodat co nejrychleji.

 

 

Rüdiger and me stop our collaboration and the MR-Software GbR will be disbanded. As the owner of our Websites I can not anymore offer the content in the name of our company, but in my name. For this reason our legal notice has been changed today.

Since Rüdiger does not provide help or work to the forum anymore, I want to take this opportunity to thank him for many years as my best friend and for his high-quality work until the release of OMSI on the content of OMSI and OMSI-2. I regret the impossibility of a fair and balanced collaboration. All the best for Rüdiger and his future!

Ingrained OMSI-fans know that we have always been reserved in concerns of predictions. So: If and how I continue my work on OMSI is still open. But I appreciate a guaranteed support and patching.

---

2.2 will earliest be begun at 1st October 2014. This date is our deadline for Rüdiger to sign new contracts.

---

My written lines reveal much frustration and anger. I can not leave any positive comment about Rüdiger since release of OMSI 2. I have been disappointed and feel hurt by his comments on my efforts and lifeblood given for this project. Overcoming such a vast defeat of morale and prudence, as I underwent towards him, costs time and nerves. Thus the finishing of discussions about Rüdiger's profit is elementary for my work on patch 2.2.

Thank you for your patience and understanding.

Regards
Marcel"

Edited by Jaškin

Snažím se vždy pomoci, slušným a ochotným způsobem.

"Chyby můžete dělat, ale neudělejte jich příliš mnoho."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vážená OMSI komunito,

tato zpráva u Vás jistě vzbudí řadu otázek a obav. Předesílám ale hned na začátku: Ani já, ani Janine, nebudeme prostřednictvím PM nebo mailů odpovídat na věci, které zde nebudou řečeny. V blízké době totiž plánujeme spustit nové kolo otázek a odpovědí přímo na fóru, kde se budete moci zeptat na všechno, co Vás bude zajímat.

Končí společnost MR-Software a já a Rüdiger se rozcházíme. Jako vlastník webové domény ale nemohu dále šířit obsah OMSI jménem MR-Software; lze tak činit jedině pod jménem mým. Z toho důvodu jsme dnes také změnili Impressum na naší stránce.

I přesto, že sem už Rüdiger nechodí, chtěl bych mu velmi poděkovat za ty dlouhé roky našeho přátelství a vysoce kvalitní spolupráci na OMSI 1 i 2. Lituji, že to již není možné. Přeji mu ale hodně štěstí v jeho další práci.

Naši věrní fanoušci dobře vědí, že jsme se stavěli vždy konzervovaně k jakýmkoliv prognózám do budoucna - a ne jinak je tomu i teč. Můžu každopádně říci, že možnost, že budu s vývojem OMSI pokračovat, je stále otevřená. Stejně tak budu dbát na na zachování podpory pro OMSI a vydávání opravných patchů.

Do 1. října musí proběhnout ještě některé interní právní úkony, na kterých se musím s Rüdigerem domluvit. Jestli se nám povede tohoto časového plánu držet, nemůžu tečříci. Jakmile je ale vyřešíme, vydám co nejdříve patch 2.2, který od vydání předchozí (2.1) leží u ledu, protože jsme se s Rüdigerem na ničem neshodli...

Z mých slov asi pramení spousta frustrace a vzteku. Je to tak. O Rüdigerovi nemůžu od vydání OMSI 2 říct dobrého slova. Cítil jsem se zklamaný a raněný kvůli Rüdigerově kritice mého nasazení a práce. Překonání hořké porážky a deziluze mě stálo mnoho nervů a úsilí. Jedině ukončení nekonečných diskuzí s ním o rozdělení výdělku mi dokáže pomoci při dalším vývoji OMSI.

Děkuji Vám za Vaši trpělivost a pochopení. Alespoň jeden konec je konečně blízko!

S pozdravem

Marcel

 

 

 

Autor překladu: DIMI + Rilian (Omsi.cz)

Edited by Jaškin

Snažím se vždy pomoci, slušným a ochotným způsobem.

"Chyby můžete dělat, ale neudělejte jich příliš mnoho."

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak budeme doufat, že s tím nesekne i kuhnt...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesekne :) už tak to stojí v jeho dopise ;)


Snažím se vždy pomoci, slušným a ochotným způsobem.

"Chyby můžete dělat, ale neudělejte jich příliš mnoho."

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.