Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

Sign in to follow this  
OFPmafia

Slevy až 80% 2K

Recommended Posts

image.png

Humblebundle.com známá díky skvělým cenám her a zároveň pomáhající charitativním účelům tento týden nabízí zajímavé slevy na hry, které patří pod vývojářské studio 2K. Díky nákupu her skrze tuto stránku můžete také podpořit charitu, která dostane část peněz skrze váš nákup dané hry (pozn. red. Od roku 2010 hráči nákupy her prostřednictvím této stránky darovali na charitu přes 151 milionů dolarů).

Pokud patříte mezi pamětníky, nebo chcete vlastnit originální titul jedné z nejlepších českých her: Mafia: The City of Lost Heaven, nyní si originální titul můžete zakoupit za zhruba 180 Kč. Nejnovější díl Mafie (III. díl) vychází na necelých 260 Kč a Digital Deluxe na necelých 400 Kč. XCOM2 vychází na necelých 320 Kč. 

image.pngimage.png

image.png

Tyto slevy končí za 2 dny, 22 hod.

Odkaz na HumbleBundle stránky ZDE.

Oslovila vás tato nabídka? Zakoupili jste si nějakou hru a zároveň udělali dobrou věc, že jste podpořili charitu? Určitě nám dejte vědět do komentářů.

Edited by Roman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.