Jump to content
Hledat v
  • Více nastavení...
Najít příspěvky obsahující...
Hledat výsledky v..
  • 0
Sign in to follow this  
Algorethmus

Dolní Kounice 2.1-Chyba Karosy

Question

Zdravíčko...Nedávno jsem si zakoupil OMSI 2 a stáhl si mapu Dolní kounice...Dle Youtube videí co sem měl možnost vidět tam všichni měli funkční Karosu C954 E s repaintem Adosou,která je jak jsem zjistil už součástí balení....Po instalaci a spuštění mapy jsem skutečně danou Karosu(Irisbus) našel,ovšem zmíněný repaint jsem nenalezl a kolonka Depot je prázdná...Jediný autobus,který mi tam funguje je SOR,který je též součást balení....Pokud se najde nějaká dobrá duše a poradí mi,tak budu hrozně rád...Reinstal mapy nepomohl...Děkuji za každou případnou radu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Máš v hre tú Karosu?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Nachází se ve složce s Karosou nějaký soubor .hof?

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Problém vyřešen z 90%....Hodil sem do složky s busem Hof soubor...Vše jede jak má...až na přední panel...Tam se nezobrazuje trasa a číslo autobusu...Jinak na všech to je správně,ale to mě nijak netrápí...Děkuji za pomoc

Edited by Algorethmus

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0
Posted (Upraveno)

Pravděpodobně máš verzi .hof pro Annax.

V archivu mapy, který sis stahoval, by se měla jistě nacházet i varianta .hof pro BUSE.

Pokud bys chtěl s autobusy s BUSE panely projíždět jiné mapy, podívej se zde. Dobře si zkontroluj, zda stahuješ hof pro správnou verzi mapy (u některých jich je víc variant pro různé verze map).

Pak můžeš prohledat i archivy s mapami, tam ale málokdy autor přibalí i BUSE .hof. Ale u takové Prahy, Dolních Kounic nebo Velkých Opatovic jistě bude.😉

Poznámka na závěr: kdybys náhodou nevěděl, tak BUSE panely má Karosa (B732 od Redgunna, B951/E, B931/E, B961/E, C954/E, C956), Renault Citybus 12M, Irisbus Citybus 18M, SOR C10.5, SOR CN/BN12, Škoda 21Ab, TEDOM C12G a pár busů po úpravě (některé jsou veřejné, některé soukromé).

Edited by NettysFall

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.