Jump to content
Hledat v
  • Více nastavení...
Najít příspěvky obsahující...
Hledat výsledky v..
mv6722

sor nb 12

Recommended Posts

mám sor nb 12 chcete aby som ho dal ak hej tak tu máte ale ten to je prerobený https://uloz.to/!vJt8sNWdcyLx/sornb12-rar800331287_sornb12.thumb.png.0f13b8a5f48d953eb77e8d9db7f1d3e8.png

sor nb 12(2).png

sor nb 12(3).png

ja ho mám uložený

tak to

Takže zase další lži? Tobě to nestačilo v předchozím tématu? 

Inu dobrá, dokaž, že jsi na tom vážně dělal a že to není jen další konvert z uloz.to, který sis jen přivlastnil.

Pokud neprokážeš, tak ti už napařím ban, už mě tvoje lhaní fakt nebaví.

Edited by NettysFall
  • Thanks 1

to je môj repaint

Tak to laskavě nevydávej jako vozidlo s komentem "prerobený", ale jen jako repaint. Protože jsi na to udělal jen skin, nic jsi tam neupravoval. Navíc, na repainty  tu máme sekci zvlášť:
https://ofpmafia.eu/forums/forum/236-repainty/
https://ofpmafia.eu/forums/forum/224-repainty/

Naprav to co nejdřív. 😉 Jakmile to napravíš, smažu toto téma. A doporučuji to nahrát sem do databáze, protože uloz.to upřímně stojí za velký ho*no.
Databáze, kdybys nevěděl, se nachází zde: https://ofpmafia.eu/files/
Při nahrávání zvol správně kategorii.

Malá technická, dej ke stažení jen repaint, nikoliv celý bus. 

A ještě drobnost, po kolikáté ti mám psát, že nemáš spamovat odpovědi hned za sebou, ale třeba editovat první příspěvěk?!
Viz pravidla:

11.) Fórum nesmí být v žádném případě zaměňováno s chatem. Proto ten, kdo bude postovat příspěvky na topic ve velmi krátkém časovém sledu, bude se jednat o téma, které by se dalo řešit např. ve Volné Diskuzi nebo bude postovat příspěvky typu "SMAJL" nebo jiné nesmyslné věty, bude nejdříve varován a poté dostane BAN. Pokud následně i po banu bude spamovat můžete dostat IP Ban.

EDIT: Téma přesunuto do kategorie Repainty.

Edited by NettysFall

Odpovídam na komentář NettysFall:

Máš pravdu, ulož.to stojí opravdu za ho*no. 6 minut trvalo než se mi stáhnula ta sorka (posílám jí zde) a prosím jestli by si jí uploadnul mě to píše chybu

ok....... musím to nějak uploadnout

😄

to je môj repaint

To nevadí, patří to do Repaintů pokud je to jenom Repaint -_-

a jinak přístě fakt si přečti pravidla aby si potom nedostal ban na nevím jak dlouho 🙂

Edited by Vlastik Novotny
Doplněná quote od "fake vydavatele"

to je pravda to neni falošné si to stiahni a uvidíš

a ja som ho už urobil iný repaint tak to skús

a to som ja urobil screeny

ty L vole

9 hours ago, NettysFall said:

Takže zase další lži? Tobě to nestačilo v předchozím tématu? 

Inu dobrá, dokaž, že jsi na tom vážně dělal a že to není jen další konvert z uloz.to, který sis jen přivlastnil.

Pokud neprokážeš, tak ti už napařím ban, už mě tvoje lhaní fakt nebaví.

ja som ho len našiel ty L

3 hours ago, Vlastik Novotny said:

Odpovídam na komentář NettysFall:

Máš pravdu, ulož.to stojí opravdu za ho*no. 6 minut trvalo než se mi stáhnula ta sorka (posílám jí zde) a prosím jestli by si jí uploadnul mě to píše chybu

ok....... musím to nějak uploadnout

😄

To nevadí, patří to do Repaintů pokud je to jenom Repaint -_-

a jinak přístě fakt si přečti pravidla aby si potom nedostal ban na nevím jak dlouho 🙂

a jak to že mne to išlo? hmmmm...

tak mi pošli mail a ti to pošlem ten bus a daj ho ty pretože mne to nejde ja môžem max 4,88MB

už mám aj sor nb 12 v DPB repainte a v DPP

a ja Som si ho neprivlastnil si si to dobre neprečítal potom lebo ja som písal že som ho našiel na uloz.to

17 hours ago, mv6722 said:

a ja Som si ho neprivlastnil si si to dobre neprečítal potom lebo ja som písal že som ho našiel na uloz.to

Ehhhh.... za chvíli budeš zabanovaný protože si napsal asi 8-9 příspěvků za sebou 😑

Edited by Vlastik Novotny
Opravený počet jeho příspěvků

Uživateli mv6722 byl po 2 varováních udělen týdenní BAN za opakované vkládání více příspěvků za sebou (v krátkém časovém úseku) a za další prohřešky.

Děkujeme 🙂

ještě že tak, že dostal ban na týden 🙂 (čeká to i mě??)

Abychom si vyjasnili pár věcí:

• Držme se tématu.
  • Nahrání samotného repaintu rozhodně nezabere víc než 4,88 MB, takže se nevymlouvej na to, že to nejde nahrát a laskavě nahrávej jen repainty a ne celý bus.
22 hours ago, mv6722 said:

• Přečetl jsem si to moc dobře, v prvním příspěvku jsi nic neuváděl o tom, že to je repaint a navíc jsi to vložil do sekce vozidla, nikoliv repainty, a člověk tedy logicky usoudil, že prezentuješ konvert jako svoje dílo. Navíc jsi ani nikde neuváděl, že jsi to našel na uloz.to, tak nelži.
22 hours ago, mv6722 said:

ja som ho len našiel ty L

• Co ty L?
  • Co se týče mého nařčení o falešnosti, tak jsem akorát narážel na předchozí zamčené téma, kde dotyčný prezentoval práci jiného, se kterou neměl nic společného.
  • Pravidla jsou pravidla, ať se vám to líbí nebo ne, musí se dodržovat. 😉
  • A nakonec, aby si někdo náhodou nemyslel, že dotyčnému křivdím/e, mv6722 dostal 1. warning od Romana 15.10., ode mne 9.11. a ban dostal až dneska. Takže dotyčný měl dostatek času na to si uvědomit, co dělat a nedělat, popřípadě si znovu pročíst pravidla. Není prostě lepší kliknout na tlačítko "Upravit"?

Tím bych diskuzi ohledně postihů a věcí mimo téma ukončil a dále prosím pokračujte v diskuzi pouze k repaintu.

Edited by NettysFall

Hlavně jak se má tady udělat repaint na tu sorku? nebo kam mám dát soubor cti?

Tak to všetko daj do jednej zložky na stiahnutie a napíš readme, kde sa čo má vložiť, aby si ten repaint vedeli vložiť do vozidla aj tí, ktorí sa do toho nevyznajú.

@mv6722

porušuješ autorská práva.

Nejsem zakladatel tohodle topicu, ale šlo by to uzamknout??

Pokud né, nevadí