Jump to content
Hledat v
  • Více nastavení...
Najít příspěvky obsahující...
Hledat výsledky v..
Roman

CZ_Koryčansko

Recommended Posts

Posted (Upraveno)

O Mapě:
Koryčansko, fiktivní české prostředí z okolí vymyšleného města Koryčany, které díky statutu okresního města s 25 000 obyvateli nabízí různorodé městské prostředí, kde hromadnou přepravu osob zajišťují celkem 3 městské linky, které spojují centrální autobusové nádraží, přilehlé městské části, 1 noční linka a 2 příměstské linky, které spojují okolí města.
Vzhledem k nešťastné nové poloze hlavního nádraží se město rozhodlo zřídit novou, třetí linku, která obsluhuje okresní univerzitu a taktéž hůře dostupné části města a jako jediná nabízí možnost jízdy po městském okruhu. 

Městské linky:

1 - Nádraží - Náměstí - Aut.st. - Výstaviště - Poliklinika - Nemocnice

2 - Kaufland - Sídliště - Aut.st. - Výstaviště - Ivančice, krematorium

3 - Nádraží - Univerzita - Mírové náměstí - Stadion - Aut.st.

91 - Nádraží - Aut.st. - Poliklinika - Nemocnice

Příměstské linky:

246 - Koryčany aut.st. - Výstaviště - Ivančice - Podolí - Žíželice, AN

366 - Koryčany aut.st. - Podolí - Kádov - Žahov* - Čebětín - Kotěhulky* - Březí

(*Vybrané spoje končí v uvedených zastávkách)

VÝVOJ:

Mapa je stále ve fázi výstavby, předběžné datum vydání není známo, neboť je na mapě ještě plno práce a vzhledem k tomu, že to stavím pouze během svého volného času, výstavba této mapy probíhá pomaleji.

Aktuálně mám hotovou ,,kostru" a některé objekty v úseku linky 366 (Kotěhulky kult.dům - Kádov, doba jízdy cca 35 min). Tímto bych chtěl oslovit veškeré nadšené stavitele map (kteří už něco vybudovali) se žádostí o pomoc se stavbou této mapy, každá kladná pomoc je vítána.

Snímek obrazovky (38).png

Snímek obrazovky (41).png

Snímek obrazovky (42).png

Snímek obrazovky (43).png

Snímek obrazovky (45).png

Snímek obrazovky (46).png

Snímek obrazovky (48).png

Snímek obrazovky (49).png

Snímek obrazovky (50).png

Snímek obrazovky (51).png

Snímek obrazovky (52).png

Snímek obrazovky (53).png

Snímek obrazovky (55).png

Snímek obrazovky (56).png

Snímek obrazovky (58).png

Edited by Roman

Snímek obrazovky (59).jpg

Snímek obrazovky (60).jpg

Snímek obrazovky (61).jpg

Ty jo Romane, to si tohle udělal za jak dlouho? :)

Stavěl jsem během května-června, pak přišel vztah a vše šlo stranou 😂😂 Teď jsem si po delší pauze našel chvíli času a vrátil jsem se k tomu 😊

Při stavbě Podolí kde se kříží linky 246 a 366 jsem se rozhodl pro dodělání kostry do Žíželic kde následně linka 246 končí.

Omsi -editor 02-11-2018 16-28-24-629.jpg

První snímek je Podolí, zbytek z obce Žíželice.

Omsi -editor 02-11-2018 16-12-12-974.jpgOmsi -editor 02-11-2018 16-12-21-294.jpgOmsi -editor 02-11-2018 16-12-26-546.jpgOmsi -editor 02-11-2018 16-12-40-211.jpg

Aktuální velikost mapy k dnešnímu dni. 
whole.jpg
Zeleně, co je aktuálně hotovo.
06112018.png
366 - Prozatím celá sjízdná trasa trvá cca 35 minut a až na AN bych to viděl na cca 50 minut celé trasy této linky. Kvůli délce této linky mám v plánu některé spoje ukončovat buď v Žahově nebo Kotěhulkách.
Do víkendu budu pracovat na dokončení linky 366 do Březí a následně na Ivančicích. Následně mám v plánu dokončit trasu do Koryčan na AN pro linky (2,246,366), poté udělat okolí, křižovatky a další náležitosti.

Nicméně v rámci velikosti této mapy (Projektu) bych chtěl požádat o pomoc v rámci dokončení vesnic/měst (objekty a okolí) a také v rámci křižovatek. Po tomto dokončení by mohlo dojít k uvolnění první verze mapy ke stažení a dokončení zbylých městských linek bych viděl až následně v nějaké z aktualizací.