Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

Roman

CZ_Koryčansko - Projekt UKONČEN

Recommended Posts

O Mapě:
Koryčansko, fiktivní české prostředí z okolí vymyšleného města Koryčany, které díky statutu okresního města s 25 000 obyvateli nabízí různorodé městské prostředí, kde hromadnou přepravu osob zajišťují celkem 3 městské linky, které spojují centrální autobusové nádraží, přilehlé městské části, 1 noční linka a 2 příměstské linky, které spojují okolí města.
Vzhledem k nešťastné nové poloze hlavního nádraží se město rozhodlo zřídit novou, třetí linku, která obsluhuje okresní univerzitu a taktéž hůře dostupné části města a jako jediná nabízí možnost jízdy po městském okruhu. 

Městské linky:

1 - Nádraží - Náměstí - Aut.st. - Výstaviště - Poliklinika - Nemocnice

2 - Kaufland - Sídliště - Aut.st. - Výstaviště - Ivančice, krematorium

3 - Nádraží - Univerzita - Mírové náměstí - Stadion - Aut.st.

91 - Nádraží - Aut.st. - Poliklinika - Nemocnice

Příměstské linky:

246 - Koryčany aut.st. - Výstaviště - Ivančice - Podolí - Žíželice, AN

366 - Koryčany aut.st. - Podolí - Kádov - Žahov* - Čebětín - Kotěhulky* - Březí

(*Vybrané spoje končí v uvedených zastávkách)

VÝVOJ:

Mapa je stále ve fázi výstavby, předběžné datum vydání není známo, neboť je na mapě ještě plno práce a vzhledem k tomu, že to stavím pouze během svého volného času, výstavba této mapy probíhá pomaleji.

Aktuálně mám hotovou ,,kostru" a některé objekty v úseku linky 366 (Kotěhulky kult.dům - Kádov, doba jízdy cca 35 min). Tímto bych chtěl oslovit veškeré nadšené stavitele map (kteří už něco vybudovali) se žádostí o pomoc se stavbou této mapy, každá kladná pomoc je vítána.

Snímek obrazovky (38).png

Snímek obrazovky (41).png

Snímek obrazovky (42).png

Snímek obrazovky (43).png

Snímek obrazovky (45).png

Snímek obrazovky (46).png

Snímek obrazovky (48).png

Snímek obrazovky (49).png

Snímek obrazovky (50).png

Snímek obrazovky (51).png

Snímek obrazovky (52).png

Snímek obrazovky (53).png

Snímek obrazovky (55).png

Snímek obrazovky (56).png

Snímek obrazovky (58).png

Edited by Roman

Snímek obrazovky (59).jpg

Snímek obrazovky (60).jpg

Snímek obrazovky (61).jpg

Ty jo Romane, to si tohle udělal za jak dlouho? :)

Stavěl jsem během května-června, pak přišel vztah a vše šlo stranou 😂😂 Teď jsem si po delší pauze našel chvíli času a vrátil jsem se k tomu 😊

Při stavbě Podolí kde se kříží linky 246 a 366 jsem se rozhodl pro dodělání kostry do Žíželic kde následně linka 246 končí.

Omsi -editor 02-11-2018 16-28-24-629.jpg

První snímek je Podolí, zbytek z obce Žíželice.

Omsi -editor 02-11-2018 16-12-12-974.jpgOmsi -editor 02-11-2018 16-12-21-294.jpgOmsi -editor 02-11-2018 16-12-26-546.jpgOmsi -editor 02-11-2018 16-12-40-211.jpg

Aktuální velikost mapy k dnešnímu dni. 
whole.jpg
Zeleně, co je aktuálně hotovo.
06112018.png
366 - Prozatím celá sjízdná trasa trvá cca 35 minut a až na AN bych to viděl na cca 50 minut celé trasy této linky. Kvůli délce této linky mám v plánu některé spoje ukončovat buď v Žahově nebo Kotěhulkách.
Do víkendu budu pracovat na dokončení linky 366 do Březí a následně na Ivančicích. Následně mám v plánu dokončit trasu do Koryčan na AN pro linky (2,246,366), poté udělat okolí, křižovatky a další náležitosti.

Nicméně v rámci velikosti této mapy (Projektu) bych chtěl požádat o pomoc v rámci dokončení vesnic/měst (objekty a okolí) a také v rámci křižovatek. Po tomto dokončení by mohlo dojít k uvolnění první verze mapy ke stažení a dokončení zbylých městských linek bych viděl až následně v nějaké z aktualizací.

Jak to s tou mapou vyzerá? 😀

Extra moc věcí se nezměnilo, stavím velmi pomalu, po vánocích vůbec. Většinu času sežrala práce nebo rodina, koníčky apod. Teď jsem opět začal postupně stavět, ale když to člověk dělá sám, trvá to trošku déle. Dnes jsem si hrál s "domečky" v Čebětíně, pár oprav po mapě a udělal "esíčka" směrem na Kotěhulky.

image.pngFoto - hotová kostra vesnice, chybí ještě plno domů a okolí.

Posted (edited)

Zdravim, po kratší neaktivitě se na mapce opět rozjely ve velkém práce a nyní se podařilo dokončit základní silniční kostru pro obě příměstské linky. 

Než začnu, předem upozorňuji @wooder.cz, že stále myslím na ty Ivančice a dám si na nich záležet. 😁

Nyní je na čase těžší úkol, začít pracovat na objektech a okolí silnice. Před par dny došlo k částečnému oživení vesnice Čebětín, která dostala pár Baráčků, čímž to ještě nekončí.

Příměstské linky aktuálně mají celkovou délku cca 45km. Linka 246 má aktuálně sjízdnou délku kolem 12km a nejdelší linka 393 má nyní 33km. (Počítáno přes omsi statistiky).

V rámci novinek místo screenů jsou uvolněna 2 videa z Buildu 0304. Jedná se o neveřejná videa, které mají pouze informační charakter a neslouží jako propagační videa pro tuto mapu.

U prvního videa došlo k přepracování terénu a i silnice (minuta 2:50+). Videa jsou bez zvuku a také AI provozu. Mapa využívá především balík silnic od Etrusana. 

Plánem je nyní začít postupně pracovat po etapách a postupně dávat mapě život. Následledně dojde k optimalizaci/redukci použitých složek. 

Vzhledem k tomu, že mapa je velká (km budou ještě přibývat kvůli Koryčanům, které ještě nestojí), obracíme se na celou komunitu ohledně pomoci, veškeří nadaní autoři map, nadšené stavitele o pomoc s nynější částí a pracemi na mapě. (Pouze SZ).

Veškeré názory a zpětná vazba, případné náměty jsou vítány. Na závěr bych všechny rád upozornil a předem odpověděl, proč práce jde tak pomalu, je to dáno tím, že člověk prioritně žije reálný život a u PC netráví plno času jako před lety.😊

Edited by Roman

Další vesnice pomalu přichází k životu, tentokrát Březí.

Omsi 29-04-2019 0-31-00-123.jpgOmsi 29-04-2019 0-30-41-321.jpgOmsi 29-04-2019 0-32-59-512.jpg

Snímek obrazovky (6).png

Vesnice Veselí.

Výstřižek.PNG

Výstřižek1.PNG

Výstřižek2.PNG

Výstřižek3.PNG

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.