Jump to content
Hledat v
  • Více nastavení...
Najít příspěvky obsahující...
Hledat výsledky v..
Roman

2 Podstatné aktualizace

Recommended Posts

Vážení návštěvníci, dnes v odpoledních hodinách došlo k zásadní aktualizaci 2 našich systémů, které spravujeme.

Jedná se o IMG Hosting, který provozujeme několik let, avšak již nesplňoval aktuální požadavky výkonu a především zabezpečení, přičemž původní verze byla zachována do 1.1.2018, následně bude permanentně smazána.
Nová verze přináší řadu vylepšení, které se týkají např. výkonu, zlepšení stability a mnoho dalších přívětivých funkcí, které ocení především komunita.imghost.png

Stará verze je dočasně uložena na této adrese.

 

Další systém, který byl aktualizován kvůli zabezpečení byl interní FileSystem, který slouží především pro autory. Prosíme veškeré autory, kteří mají zde účty, aby si zkontrolovali funkčnost přihlášení a aktivní sdílení souborů (platnost odkazů).

 

Na dočasných problémech na této stránce intenzivně pracujeme a omlouváme se za komplikace znesnadňující vaše jednoduché procházení.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.