Jump to content
Hledat v
  • Více nastavení...
Najít příspěvky obsahující...
Hledat výsledky v..
Sign in to follow this  
centipede200000

LOTUS-Simulator

Recommended Posts

Zdravím Vás u dnešní netradiční novinky :). Tentokrát se nebude jednat nic ohledně OMSI, ale podíváme se na připravovanou hru LOTUS od Marcela a Janine (nynější tvůrci OMSI). Pojmu tuto novinku netradičně  :D  . Vezmeme to trochu bodově  ;) .

 

Co to je vlastně LOTUS?

LOTUS je nový simulátor od tvůrců OMSI. V 1. verzi této hry by měly být tramvaje a autobusy (počítá se i s podporou trolejbusů a možná i vícečlánkových busů popřípadě trolejbusů). Do 2. verze této hry se plánuje metro a vlaky. Měl by obsahovat obsáhlý editor, který prý bude lepší než v OMSI.

 

Kdo stojí za vývojem LOTUSu? 

Oriolus Software(Marcel + Janine)

Marcel- zodpovídá za engine, vozidla, objekty. Má již mnoholetou zkušnost s tvořením simulátorů(nejprve to byly dodatky do FSX a pak OMSI a atd.).

Janine- zodpovídá za grafické rozhraní, objekty, animace postav. Ta už má taky mnoholetou zkušenost s hrami, bohužel s hrami typu MMORPG, MOBA hry, RTS.

 

Co vlastně znamená zkratka LOTUS?

Tato otázka již několikrát padla na FB. Bohužel autoři se k ní pořádně nevyjádřili, ale vypadá to tak, že to znamená: L-Linky O-busy T-tramvaje U-metro S- vlaky. Ale jak jsem řekl, k této otázce se ještě vývojáři nevyjádřili.

 

Kdy se očekává vydání?

Podle všeho to bude až rok 2017, protože vývojáři vyvrátili možnost  vydat hru v roce 2016.

 

Jak je dlouho hra vyvíjena?

Momentálne je LOTUS vyvíjen už rok a půl. Bohužel zatím nejsou žádné screeny ze hry, protože se pracovalo na enginu. Na screeny si musíme počkat na začátek roku 2016.

 

Kde a kdy se LOTUS bude odehrávat?

Jako vždy se bude odehrávat v Berlíně. Vypadá to na linky kolem Berlínské ZOO, nejvíce se spekuluje o M45(podle hádanek co nám vývojaři dávají :)). Četl jsem, že hra se bude odehrávat v roce 2010, ale za tuto informaci bych nedal ruku do ohně :).

 

V čem bude lepší LOTUS oproti OMSI?

Asi jedna z nejkladenějších otázek na FB. Co vývojáři zatím poodkryli, tak LOTUS bude mít o hodně lepší grafiku(ale zatím nemůžu posoudit). Měl by mít vylepšenou AI, lepší chování autobusů a atd. A hlavní změna budou asi tramvaje a podpora T-busů(o tom jsem se již zmínil na začátku novinky).

 

Zatím obrázky nemá smysl publikovat, jelikož zatím jsme dostali pouze hádanky  :) . O dalším postupu vás budu co nejdříve informovat. Mějte se a užívejte si pondělí  ;) .

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.