Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

Sign in to follow this  
Guest Pivec

Verzia 10.0 Úpravy tankov

Recommended Posts

Guest Pivec

Ahoj všetci. Dnes tu mám pre Vás informácie o aktualizácii 10.0 pre World of Tanks. Pripravovaná aktualizácia, ktorá má názov Rubicon by mala priniesť prepracovanejší systém úpravy tankov. Emblémy a nápisy budú tiež užitočné ako maskovania a kamufláže. Budú získavať bonusy k hlavným kvalifikáciám posádky Vašeho tanku. Budú sa deliť na dva typy: Trvalé bonusy budú k hlavným kvalifikáciám posádky po celú dobu trvania bitky. Dočasné bonusy budú fungovať po splnení konkrétnych podmienok v bitke. Bonusy pre všetkých členov posádky budú ovplyvňovať každého člena a budú pridávať buč1% - trvalý bonus alebo 2% - dočasný bonus. Individuálne bonusy budú podobné 2% alebo 3% po splnení určitých podmienok v bitke. Na vozidlo bude možné dať najviac 2 nápisy a 2 emblémy. Ak budú nápisy a emblémy pridávať bonusy tým istým členom posádky tak sa budú bonusy sčítavať. Informácie o hre nájdete na stránke hry: http://worldoftanks.eu/ a teším sa na Vás pri čalších novinkách. ;) Na záver prikladám obrázok z pripravovanej aktualizácie. 1610_wot_tank_customisation2_new.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.