Jump to content
Hledat v
  • Více nastavení...
Najít příspěvky obsahující...
Hledat výsledky v..

SOR CN 12 – DOPRAVA ÚSTECKÉHO KRAJE 1.00

   (4 reviews)

1 Screenshot

Informace

Ahoj, omlouvám se že jsem delší dobu nevydával repainty :) ale bohužel jsem nebyl přítomný z rodinných důvodů, ale pročto sem tahám :D:D

Když jsem tu nebyl přítomný tak jsem byl ve městě Duchcov a tam jsem uala čirou náhodou potkal 2x SOR CN 12.3 společnosti ARRIVA (ARRIVA Teplice s.r.o.) která je žlutá s logem DOPRAVA ÚSTECKÉHO KRAJE, ale to bych nebyl já kdyby se mi něco nepřihodilo :D 22.Prosince jsem se dozvěděl že 23.12.2014 vyjde SOR XN 12 od autora Slujda, jenže já jsem 23.12.2014 odjížděl do Duchcova :( a tam jsem neměl přístup k Internetu :( takže já už měl naplánovaných 5 repaintů ale hodně mi jich sebral HrejZadarmo, mhdfm a nebo i Jiří štěrba :D děkuji vám všem třem vypadají pěkně :D hned jak jsem přijel do Duchcova jsem šel od Vlakového nádraží pěšky domů :D a v tom vedle mě prosvištěla SORka CN 12.3 ARRIVA TEPLICE :D hned mě napadlo na co bych mohl udělat repaint :D takže doufám že tento repaint oceníte :D Omlouvám se za dlouhý text, ale rád jsem vám to popsal :D dále mám v plánu repaint na SOR CN 12 a i BN 12, ale zatím neřeknu jaký ;) nechte se překvapit :D je od jednoho fanouška na přání, pokusím se ho dnes vydat ale nic neslibuji :D moc děkuji za stažení ;) jaké koly chyby v repaintu hlašte, hned to napravím ;)
User Feedback

Recommended Comments

Omlouvám se, jestli jsem ti pokazil plány s repaintem společnosti TQM Holding Opava s.r.o., dále jen TQM.

Mimochodem tvůj repaint vypadá také skvěle.

By the way... dnešním dnem jsem vydal 2. verzi svého repaintu TQM.... provedl jsem jedinou změnu, a to po nákupu klimatizace je klimatizace konečně v barvách TQM :)

Share this comment


Link to comment
Share on other sites

Já myslím že tvůj by nevypadal nijak hůř :) když se kouknu na tenhle repaint tak je to skvělé :) dnes jsem ještě přidal pár prvků jako třeba tónování skel jak zvenčí tak i zevnitř, dodává to repaintům kontrast :) jinak pro tvorbu doporucuji malování, a pro umisťování log a dalších serepeticek coreldraw, případně photoshop. Stejně jeden z nich musíš použít kvuli oknům protože v malování zmizí průhlednost. Jinak přejí mnoho štěstí při další tvorbě :)

  • Like 1

Share this comment


Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.