Jump to content

Vážení návštěvníci, nechceme omezovat vaše procházení naším webem, nebo vás jakkoliv omezovat, ale chtěli bychom vás tímto požádat o deaktivaci vašeho adblocku na našich stránkách. Naše stránky patří mezi ads-friendly a vzhledem k neziskovosti našich webů, reklamy patří mezi náš jediný zdroj příjmu, kterým zajišťujeme kompletní provoz našich webů, které provozujeme. 
Děkujeme.

3 Screenshots

Informace

Nedávno vyšla nová mapa - Autobahnmap. Na mapě se nachází jedna llinka - linka 7, které vede z Hlavního města přes vesnice do dalšího většího města. Mapa má opravdu zajímavé úseky, tramvaje a stíhatelné Jř. I přes to, že je na některých místech "prázdná", mapu bych doporučoval.

Rozhodnout se, zda si mapu stáhnete můžete například i na základě těchto videí:Stáhněte si oba dva soubory - soubor o menší velikosti je patch na verzi 1.01.

//Nový text na základě původního, grafická úprava. W.
User Feedback

Recenze je umožněna po stažení souboru.


v50danijel

  

Share this review


Link to review
OMSIak

  

Share this review


Link to review
Marton Polcz

  

Share this review


Link to review
a.thomas.95

  

Share this review


Link to review
×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.