Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

Karosa C954E "Lux"

   (0 reviews)
Sign in to follow this  

1 Screenshot

Rpopo před chvílí vydal Lux úpravu Karosy C954 od Martyho.

Archiv nic nenahrazuje, jen ho nahrajte do složky s původní C954. Přidá záclonky, klimatizaci a na původní nohy sedadel přidá sedadla z C956 - Axer.

Celý text autora:

Quote

Tak, dávnejšie som sľúbil že vám to zverejním, a nebude to len pre vyvolených ... Čo vám k tomu poviem je len toľko, že z pôvodnej C954E som vyhadzal sedačky, a na pôvodnych nožičkach sedadiel som umiestnil Axerácke, to preto, aby nebol problém s cestujúcimi, pre efekt som tam dal klímu a záclonky. Mal som aj oveľa viac prepracovanejšiu verziu, ale jaksi som ju zabudol vybrať zo starého PC, a nakoľko tu ešte vždy nemám Max, tak sa mi veľmi do dokončenia toho ísť nechce. Tak vám to dám aspoň v takejto podobe. Model by nemal robiť nikomu problémy, zrejme by nemal ani ničprepisovať, teda určite nie v modeli, možno v textúrach ale asi nie ... Stačí zextrahovať do pôvodnej C954E, v hre sa zjavuje ako C954E Lux.

Ešte by sa patrilo povedať, že klíma je tam naozaj len pre šotoefekt, teda nemá funkciu /NEFUNGUJE/.

User Feedback

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.