Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

Solaris Alpino 8.6 2.0 Beta

   (7 reviews)
Sign in to follow this  

3 Screenshots

Midibus má nějaké vychytávky, ale spíše převažují chyby. Proto se autor raději rozhodl, že autobus označí jako Beta v2.

Autobus vypadal slibně, ale spíše zklamal což je škoda. Ještě dodám, že midibus vyžaduje aby jste měli patch 1.0.4.


Quote

Routeres1994: Zvuky jsou otřesné, doufám, že na to Morphi udělá mód. Vlastně mohli použít zvuky ze Solarisu od bahnfan2014, protože oba busy mají motor DAF

ale model je pěkný, jsou tam tuny repaintů a plně funkční

dokonce to má sluneční brýle pro řidiče, které vypadají směšně

Shitman: naprostá hrůza. díry v modelu, nesmysly a blbý křivky, to bych možná ještě zkousnul. to, že na pražským repaintu jsou polský registračky a nálepky snad možná taky. že se elektrika musí zapínat klávesnicí možná taky. ale to, že když chtějí cestující zároveň vystupovat a nastupovat, tak mačkají dopyt tak dlouho dokud dveře nezaseknou a kompletně nevyvzdušní, to, že dopyt dveře zároveň i zavírá (čímž dochází ke dříve zmíněné chybě), a to, že cestující zadníma dveřma vystupujou předníma (tzn. že vám stačí otevřít přední dveře.. vlastně ne, MUSÃ�TE mít otevřené přední dveře proto, aby mohli vystoupit zadníma), to fakt nezkousnu. ten model je zalagovanej jako kráva, chyb je v něm jak nasráno a plus k tomu se s nim pomalu nedá zatáčet (fakt, takhle vymrdaný chování busu jsem ještě nezažil), z něj dělá ukázkový příklad odpadu, který okamžitě letí do koše.

jak napsal tomko nade mnou, jediné funkční věci jsou zkopírované z juliánova mercedesu a jiných solarisů.

Tomko0: A vyzerá to strašne, samé diery v modeli, hlavne tie predné dvere, 10 cm na každej strane.

User Feedback

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.