Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

  • Thanks 1

Čeština 2.0 .

   (0 reviews)

8 Screenshots

...původní čeština do OMSI 2 mě štvala tím, že to bylo napůl anglicky tak dlouho, až jsem postupně přeložil snad všechno co jde...


Čeština 2.0


Jak název napovídá tak je to dokončenej překlad OMSI 2 do češtiny. Snažil jsem se přeložit úplně všechno (krom tutoriálu), ale zjstil jsem že to tak úplně není možný. Nejde přeložit editor, ale to nevadí.

Přehled toho, co je nově přeložený:
* Dokončenej překlad nastavení hry
* většina vyskakujících errorů
* různé herní nabídky (počasí, výběr busu a podobně

*jako bonus jsem přeložil i text načítací obrazovky. Ikdyž to asi nikdo nevyužije, protože jsou i hezčí textury než ta základní 😄

 

Je dost možný, že jsem někde něco přehlídl, nebo špatně přeložil. Prosím napište mě to a já to opravím 😉

User Feedback

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.